סטודמאייר והניקס רוצים לחזור לנצח

המלצת WINNER למשחק NBA: מול פורטלנד הבלתי מנוצחת, ינסה ה"יהודי" להחזיר את ניו יורק למאזן חיובי בפתיחת הליגה. מייק ד'אנטוני, מאמן הניקס: "אמארה שווה כל דולר בחוזהו"

שבת 30 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 אחרי ניצחון והפסד בפתיחת הליגה, תנסה הלילה הניו יורק ניקס, קבוצתו של אמארה סטודמאייר, לחזור למאזן חיובי, הלילה במדיסון סקוור גארדן, ששוב עשוי להתמלא ביהודים רבים מניו יורק שיבואו לראות את ביצועיו של ה"מתחזק" סטודמאייר.

בשני ערבי הפתיחה סטודמאייר בהחלט סיפק את הסחורה. 19 נק' ו-10 ריבאונד במשחק הראשון מול טורונטו בו ניצחה הניקס, ו-27 נק' ו-8 ריבאונדים בהפסד מול בוסטון. מייק ד'אנטוני מאמן הניקס אמר: "אמארה כבר הוכיח שהבחירה בו היתה מוצלחת. אני חושב שהוא יוביל אותנו חזרהה לשפיץ של הליגה".

פורטלנד פתחה את העונה עם שני  ניצחונות, מול קליפרס בחוץ ופיניקס בבית. פורטלנד נראית העונה מאוד מגוונת. ברנדון רוי ארקוס אלדריג' יחד עם מרקוס קמבי, באטום, אנדרה מילר ואוברטו, רוצים ויכולים להגיע לשלבים האחרונים של העונה. 

האם זה יספיק לניצחון שלישי רצוף?.  ברנדון רוי, כוכב הבלייזרס אמר: "אין סיבה שלא ננצח במדיסון סקוור גארדן ונהפוך את פתיחת העונה הזאת לחלומית". הניקס קבוצה טובה, אבל פורטלנד איכותית יותר ותנצח מעל הליין.

משחק מספר 83 בטופס ה-WINNER: ניו יורק ניקס 5+ - פורטלנד. ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק