לוי שוקל לפרק את הנבחרת

מקורב לגיא לוי: "הוא ואלי רוזן מרגישים נבגדים על ידי השחקנים. אין עתיד לנבחרת הזו" . שחקן בנבחרת מאשים: "איצה מנחם הוא אחד הגורמים להריסת הנבחרת"

יום שישי 09 פברואר 2007
אשר גולדברג
 מקורב מאוד למאמן הנבחרת הצעירה, גיא לוי, סיפר כי המאמן ומנהל הנבחרת אלי רוזן מרגישים נבגדים ובכוונתם לפרק את הנבחרת ולבנות נבחרת שונה לגמרי. 

פרשת הקלפים היכתה בהלם את לוי ורוזן, לא בגלל העובדה שחלק מהשחקנים שיחקו קלפים ערב המשחק, אלא מאחר שהם שיקרו וגרמו לכך שהסיפור הפך לסיפור המרכזי בחלק מכלי התקשורת.

מקורב לצוות הניהולי של הנבחרת אמר היום ל-TELESPORT: "זה לא עניין אף אחד אם השחקנים שיחקו קלפים. זו היתה יכול להיות מיני פרשה שלא מעניינת איש. אבל השחקנים שיקרו ובמקום להודות או לטלפן ולהתייעץ עם רוזן ולוי הם עשו דין לעצמם ודיברו עם עיתונאים. זו השפלה ללוי ורוזן. הנבחרת הזו היתה פעם משפחה ולוי איבד אמון בשחקנים רבים. על פי הערכתי, לוי כבר החליט שעדיף שהשחקנים ששיקרו לא יהיו ביורו ולוי שוקל לזמן שחקנים אחרים, צעירים יותר כי לא אלמן ישראל. עם שקרנים אי אפשר להגיע רחוק ואין סיבה שהם יקבלו פרס וישחקו ביורו 2007".

שחקן בכיר בנבחרת הצעירה קורא ליו"ר ההתאחדות איצ'ה מנחם להתפטר מתפקידו. השחקן אמר היום: "איצ'ה חולה תקשורת. במקום להיות האבא שלנו הוא רץ ומוציא הודעה ביום חמישי, מצטלם ומנקה את עצמו. לפני חצי שנה שחקנים בנבחרת הבוגרת שיחקו קלפים באסטוניה. הוגשה תלונה ולאיצ'ה מנחם ולא היה  אומץ לעשות כלום.

"השחקן הוסיף: "אברם גרנט עבד עליו ונסע לטוניסיה, אבל איצ'ה פחד. הוא חכם מולנו כי אנחנו חסרי נסיון והוא גרם לפירוק כל מה שהיה כאן. גם העובדה ששחקנים קופצים וחוזרים מהבוגרת לצעירה לא תרמה כלום ורק הוסיפה ללחץ".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק