מזרחי: אנו נותנים כבוד להפועל חיפה

מכבי ת"א השלימה את הכנותיה לקראת משחק הליגה ביום שני בערב מול הפועל חיפה. שתי הקבוצות בהרכבים כמעט מלאים. מאמן מכבי תל אביב: המטרה לחזור עם 3 נקודות

יום ראשון 31 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

מכבי ת"א השלימה את הכנותיה לקראת משחק הליגה ביום שני בערב מול הפועל חיפה כשקיימה אימון מסכם בקריית שלום. דימיטאר ראנגלוב לא נטל חלק באימון עקב צוואר תפוס וטופל על ידי הצוות הרפואי.

לקראת המשחק אמר המאמן יוסי מזרחי: " אנחנו נותנים הרבה כבוד להפועל חיפה שהוכיחה את עצמה העונה וניצחה את הפועל ת"א ובני יהודה. יש לנו מטרה אחת - לחזור מהמגרש הקשה הזה עם 3 נקודות".

בהפועל חיפה יש בעיקר בעיות. מלבד העובדה שהקבוצה לא ניצחה בששת המשחקים האחרונים שלה בליגה ובגביע הטוטו, הקבוצה מתאמנת בתנאים מזעזעים ושחקניה החלו בשביתות והחרמת האימונים. 

במחזור האחרון נפרדה הפועל חיפה בתיקו 1:1 ממכבי נתניה וכך גם היה באמצע השבוע בגביע הטוטו מול הפועל עכו בחוץ. מכבי תל אביב מגיעה למשחק אחרי ניצחון 0:2  על הפועל רמת גן, זאת אחרי שהפסידה בדרבי לפני כן. מכבי ת'א בכושר מצויין עם שבעה ניצחונות במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה.  בעונה שעברה ניצחה הפועל חיפה את מכבי ת'א פעמיים, 3:1 בבית ו-3:1 .

 סטוינוביץ' מהפועל חיפה פצוע אך ככל הנראה הוא ישחק. מכבי תל אביב תחסר כמובן את ברק יצחקי. אבי סטרול ותמיר כחלון היו פצועים השבוע, אך נראה כי ישחקו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק