סן אנטוניו רוצה להמשיך את השושלת

המלצת WINNER למשחק NBA. בכל 16 המפגשים האחרונים בין הקבוצות, הקליפרס הפסידו לחבורה של טים דאנקן ומאנו ג'ינובילי. אלא שהלילה עם בלייק גריפין, הם רוצים לשנות את המאזן ולרשום ניצחון ראשון העונה

יום שני 01 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 סן אנטוניו ספרס התרגלה לטחון דק את הלוס אנג'לס קליפרס. מאז 2006 היא ניצחה אותה ברציפות 16 פעמים. השאלה הגדולה היא מה יקרה במפגש ביניהן הלילה, כאשר בלייק גריפין יהיה על הפרקט של הקליפרס, והאם יש בכוחו לבלום את ג'ינובילי, דאנקן והחבורה בשחור לבן.

סן אנטוניו פתחה את הליגה במאזן של 1:1, לעומת 3:0 מביך של הקליפרס ששואפים להשיג ניצחון ראשון העונה, אם אכן יחוללו סנסציה ויכניעו את סן אנטוניו. אלא שסן אנטוניו לא מפחדת מהסטייפל סנטר, מגרשה של לוס אנג'לס, שם היא ניצחה בכל 8 המשחקים האחרונים מול הקליפרס.

דאנקן בן ה-34 מקבל באחרונה הרבה מנוחה מהמאמן גרג פופוביץ', אבל היום הוא יפגוש את גריפין בן ה-21, במאצ' אפ מעניין ומותח. גריפין החמיץ את כל העונה שעברה בגלל בעיות בברך, ורק השנה הוא מתחיל את עונת הרוקי שלו, אחרי שנבחר שני בדראפט של 2009.

"יש לנו את כל הכבוד ליריבה, אנחנו בטוחים שיהיה לנו קשה, והעיקר הניצחון", אמר ג'ינובילי לקראת ההתמודדות הערב, והוסיף:"ואנחנו לא רוצים להיות מופתעים".

משחק מספר 82 ב-WINNER. קליפרס 8+ - סן אנטוניו. ההימור: 2
   

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק