ההתאחדות צריכה לטפל בהפועל פת

השמועות המוכחשות שתומר סיני יהיה בשנה הבאה מנג'ר הקבוצה מעלות חשש שלא הכול מתנהל כהלכה בקבוצה. האם קהל האוהדים הנפלא של הקבוצה צריך לסבול בגלל שההנהלה שלו שלומיאלית?

יום שלישי 05 אפריל 2011
שלמה חסיד

 אתמול בלילה כשראיתי את משחק ההפסד של הפועל פתח תקווה להפועל תל אביב, לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. מצד אחד פתח תקווה נראתה במגרש טוב יותר מהפועל תל אביב. מצד שני דיווח שדר הקווים שבשנה הבאה הבעלים של הקבוצה תומר סיני מעוניין להפוך את עצמו למנג'ר הקבוצה - עניין שהוציא מיובל נעים הצהרה שבמקרה כזה הוא לא ישאר בקבוצה. 

הבוקר כאשר שוטטתי באינטרנט נתקלתי בהכחשה של תומר סיני לגבי הידיעה הזאת, אבל אני אומר לכם שמשהו לא כהלכה מתנהלȠבהפועל פתח תקווה.

הגיע הזמן שההתאחדות לכדורגל תעשה כבר סוף לתיאטרון האבסורד שקורה בקבוצה הזאת. אני מאמין שכתב הטלויזיה של ערוץ 1 מספיק אחראי לא להגיד בשידור דברים שהוא לא בטוח לגבי מהימנותם, ובמקרה הזה אני מאמין לו יותר ממה שאני מאמין להכחשות של רӐשי הקבוצה.

 נער הייתי וגם זקנתי - ולא ראיתי בעלים אחד של קבוצה שמינה את עצמו למנג'ר. אני חושש שמהלך כזה - אם יוולד - נועד קודם כל כדי להעביר מהלכים שההנהלה חפצה בהם, בלי רצון להתעמת עם מאמן חיצוני.

ואם אכן כך הם פני הדברים - הגיע הזמן שההתאחדות לכדורגל תאמר את דברה בעניין. מצידי שירחיקו מהפועל פתח תקווה את הבעלים האלה, וייתנו לקהל הנפלא של הפועל פתח תקווה סיבה להיות גאים בקבוצה שלהם. 

חבל שמועדון פאר כזה יתרסק בשנה הבאה כל הדרך לליגה השניה בגלל שלומיאליות בניהול.̠אבי לוזון שעושה עבודה טובה על כס היו"ר צריך להבין שאין לנו בכדורגל שלנו עוד הפועל פתח תקווה, ולמרות שהוא עצמו אוהד דווקא את מכבי פתח תקווה עדיין הוא צריך לחשוב על האינטרס של כלל אוהדי הכדורגל בנושא.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק