הפועל תא? לא מעניין אותנו

פליקס מגאת', מאמנה של שאלקה ערך היום מסיבת עיתונאים ואולי כחלק מלוחמה פסיכולוגית אמר: "המשחק הבא בליגה מעניין יותר מהמשחק מול הפועל ת"א". הבלם מצלדר: "הפועל לא תזכה לנקודות על הגב שלנו"

יום שני 01 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 פליקס מגאת' והקפטן שלו כריסטוף מצלדר, ערכו היום מסיבת עיתונאים לקראת משחקה של שאלקה מחר בבלומפילד במסגרת המחזור הרביעי של שלב הבתים בליגת האלופות. 

שאלקה, הפסידה במחזור הקודם בבונדסליגה 1:0 בבית ללברקוזן וצנחה את מתחת לקו האדום, כך שאת המאמן שלה מעניין יותר מחזור הליגה הבא מול סט.פאולי מאשר המשחק מול הפועל ת"א. 

מגאת', התבקש להתייחס למשחק מול האדומים ואולי כחלק מאסטרטגיה של הרדמת היריב אמר: "אני לא ממש מצפה למשחק מול הפועל תל אביב. יש לנו כרגע מטרות חשובות יותר. נקווה לנצח במשחק הזה כדי שהוא ייתן לנו אנרגיות למשחק הבא מול סט. פאולי, שהוא ללא ספק חשוב יותר מהמפגש מחר".

המאמן הוסיף: "אנחנו עושים הכל ואנחנו יודעים באיזה מצב אנחנו נמצאים. ב-2 מ-3 המשחקים האחרונים אפשר היה לראות שיפור, בשבת היה לנו קצת חוסר מזל, אבל אני משוכנע שנצא מהמצב המביך הזה".

הבלם כריסטוף מצלדר אמר על התוצאות האחרונות: "למרות שאנחנו במצב לא כל-כך טוב, בליגת אלופות אנחנו מסתכלים קדימה ומקווים לעלות לשמינית הגמר".

מצלדר התייחס גם ליריבה: "הפועל הוכיחה שיש לה שחקנים טובים, פשוט הם נקלעו ליום טוב של החוליה הקדמית שלנו במפגש בינינו בגרמניה. אבל אני בטוח שעם הקהל הביתי, התוצאה יכולה להיות אחרת ואנחנו מודעים לזה. הפועל לא תזכה בנקודות שלה על הגב שלנו. אנחנו מתייחסים לכל משחק ברצינות הכי גבוהה ומקווים לצאת מפה עם כל 3 הנקודות".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק