שאקיל אוניל יחמיץ את פילדלפיה

המלצת WINNER NBA: סנטר בוסטון לא ישחק הלילה מול פילדלפיה, שעשויה לפגוש את בוסטון גם בסיבוב הראשון בפלייאוף. פילדלפיה תשחק ללא לואיס וויליאמס

יום שלישי 05 אפריל 2011
שלמה חסיד
בוסטון סלטיקס תשחק הלילה (רביעי) מול פילדלפיה, בלי הסנטר הפצוע שלה שאקיל אוניל. שתי הקבוצות עשויות לשחק זו נגד זו גם בסיבוב הראשון של הפלייאוף שיחל בקרוב.

אוניל חזר לשחק שלשום מול דטרויט במשחק שהסתיים בניצחון קבוצתו 90-101, וזאת אחרי חודשיים של פציעה. אבל במשחק הקאמבק שלו הוא נפצע שוב וכעת הוא עשוי להחמיץ את המשך המשחקים עד לסוף העונה הרגילה.

הלייקרס סובלים מהיעדרם של שני הסנטרים הנוספים ג'רמיין אוניל וננאד קריסטיץ', ולכן הם זקוקים לשאקיל בן ה-39 על המגרש באופן מיידי. "הפציעה ביום א' היא עניין של חוסר מזל", אמר אוניל. "אני מקווה לחזור למגרש מהר ככל שניתן".

קווין גארנט קלע 23 נק' ביום א' לסלטיקס, שנמצאים במקום השלישי במזרח, ומרוחקים משחק אחד ממיאמי ומשיקגו. בוסטון ניצחה העונה שתיים משלושת המשחקים מול פילדלפיה. המשחק האחרון ב-11 במרץ הסתיים ב-86-89 לפילדלפיה.

פילדלפיה תשחחק ללא לואיס ווילאמס, שממוצע הקליעות שלו הוא השלישי בקבוצה עם 13.7 נק'. וויליאמס מתח שרירי בהפסד למילווקי ביום א' בהארכה 87-93. פילדלפיה נמצאת במקום השישי במזרח, עם 1.5 משחקים פחות מניו יורק ניקס. פילדלפיה הפסידה בחמישה מששת משחקיה האחרונים בבוסטון.

משחק מספר 52:  בוסטון סלטיקס - פילדלפיה 76 (7+), ההימור: 1

תמונה: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק