רוצים נקודות ראשונות במפעל

אלי גוטמן וטוטו תמוז, ייצגו את הפועל ת"א במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול שאלקה בליגת האלופות. גוטמן: "בבית עם הקהל שלנו ועם מחוייבות ואחריות אנחנו יכולים להשיג נקודות". אביחי ידין ייעדר

יום שלישי 02 נובמבר 2010
אסף בילגורי
 הפועל ת"א תנסה להשיג מול שאלקה את הנקודות הראשונות שלה בקמפיין ליגת האלופות. אחרי ההפסד במחזור הקודם 3:1 בגנזלקירשן, האדומים יקוו להשיג תוצאה טובה יותר בגומלין, אך יצטרכו לעשות זאת ללא איתי שכטר הפצוע וגם ללא אביחי ידין.

שכטר, עדיין לא החלים מהמתיחה שלו ובהפועל מעדיפים לשמור אותו למשחק הליגה הבא של הקבוצה מול המוליכה וסגנית האלופה מכבי חיפה. מי שעוד ייעדר הוא אביחי ידין, שסובל מדלקת בקרסול. שי אבוטבול יפתח במקומו.

אחרי מסיבת העיתונאים של מגאת' ומצלדר משאלקה, התייצבו אלי גוטמן וטוטו תמוז החלוץ שלו למסיבת העיתונאים של הפועל ת"א. גוטמן, פתח את מסיבת העיתונאים ואמר: "המטרה שלנו היא להביא נקודות ראשונות במפעל. מחר זה משחק בית ועם ההתלהבות של הקהל שלנו אנחנו יכולים לעשות את זה".

גוטמן הוסיף לגבי המשחק: "בעקבות המשחק הקודם והפקת הלקחים, אני שוקל לשנות את שיטת המשחק. יתכן ולא. בכל מקרה, אם עקרונות המשחק שלנו ייושמו בכל מאת האחוזים, אז שיטה זו או אחרת, זה פחות משמעותי. מה שמשמעותי זה סגנון המשחק שלנו".

מי שיצטרך למלא את התפקיד של שכטר הוא טוטו תמוז, שהוסיף: "קודם כל, אתייחס רק לליגת האלופות. מה שקרה בחודשים הקודמים לא מעניין. יש קבוצה טובה ואנחנו צריכים להתמודד עם החסרון של שכטר. אני מקווה שכקבוצה נבוא וננצח את המשחק הזה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק