3 המלצות WINNER לשלישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו נתמקד בשני משחקים מהליגה האנגלית הראשונה ומשחק מליגת האלופות

יום שלישי 02 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 
שפילד וונסדיי - האדרספילד - 2 (יחס 2.60)

שפילד מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא משיגה נקודה אחת בשני המחזורים האחרונים. למרות שמדובר בקבוצה עם עבר מפואר, היא כרגע בליגה השלישית באנגליה והיא לא נראית טוב בסך הכל. אחרי 14 מחזורים לקבוצה חמישה הפסדים. היום היא תשחק מול השניה בטבלה האדרספילד שמשיגה ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה. היחס מאוד גבוה על האדרפילד רק בגלל העובדה שהיא משחקת מול שפילד.. אבל לדעתי זוהי אינה עוד שפילד של העבר.. ובכושר של האדרספילד, שווה לדעתי להמר כאן עליה.

ברנטפורד - בורנמות - 1 (יחס 1.95)

ברנטפורד מדורגת במקום ה-15 בטבלה כשהיא אחרי שלושה ניצחונות רצופים ועם ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תשחק היום מול בורנמות שאמנם מדורגת במקום הרביעי בטבלה אבל האורחת מגיעה למשחק היום בכושר רעוע מאוד כשהיא מנצחת רק פעם אחת בחמשת המשחקים האחרונים שלה. נוסיף לכך את העובדה שבורנמות לא ניצחה בחמשת משחקי החוץ האחרונים שלה ובסך הכל היא ניצחה פעמיים מתוך 16 משחקי החוץ האחרונים שלה והרי לנו משחק ביחס גבוה ויפה בו לדעתי ברנטפורד תנצח את בורנמות. 

רובין קזאן - פנאתנייקוס.  2 (יחס 5.80)

 קזאן ופנאתנייקוס מתקשות מאוד עד כה בבית ד' והם נמצאות בתחתית הבית. פנא' תשחק בהרכב מלא לעומת קאזאן שתחסר את רומן שרונוב. קזאן אומנם מגיעה לאחר ניצחון בליגה, אך לאחרונה גם בליגה וגם באירופה היא מוציאה תוצאות לא טובות, מנגד היוונים מגיעים לאחר שני ניצחונות רצופים בליגה ומקווים להשיג ניצחון ראשון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק