לא עזבתי את חיפה בשביל הכסף

אריק בנאדו, הבלם הוותיק שלא מקבל דקות משחק במכבי חיפה, ערך היום מסיבת עיתונאים אך לא הודיע על עזיבה: "אני מבקש שתפסיקו להתעסק בבנאדו. אני נשאר בחיפה. לא עזבתי את הקבוצה מסיבה כספית"

יום שלישי 02 נובמבר 2010
שלמה חסיד

אריק בנאדו, חזר הקיץ למכבי חיפה קבוצת נעוריו אחרי שנים רבות ומוצלחות בבית"ר ירושלים. אולם, בניגוד לציפיות בנאדו לא התקבל יפה ע"י אוהדי חיפה וגם לא זוכה לדקות משחק מאלישע לוי.

לאור ההתעסקות של התקשורת בפרשת בנאדו, הבלם כינס היום מסיבת עיתונאים וניסה להרגיע את הפרשה. אם היו כאלו שחשבו שבנאדו יודיע על עזיבה, הבלם לא חידש יותר מידי.

בנאדו אמר: "בתחילת העונה נפגשתי עם שחר ורציתי לחזור למועדון שאני כל כך אוהב. חשבתי שזה יהיה נכון גם מבחינתי וגם מבחינת המועדון שאסיים את הקריירה במכבי חיפה. לא הצבתי תנאים כשבאתי לפה ורק רציתי לחזור הביתה"

בנאדו הוסיף: "אני יודע שהרבה אוהדים נפגעו מהעזיבה שלי את מכבי חיפה. נכון שהרבה אוהדים מקללים אותי אבל זה לא ממש מעניין. העזיבה שלי את מכבי חיפה לא היתה מסיבה כספית. אני מתאמן טוב ומרגיש טוב. נכון לא נעים לי לשבת על הספסל, אבל אני מקצוען וממשיך להתאמן חזק בשביל לקבל את הביטחון שלי. ברור שיש לי שאיפה לחזור לשחק בהרכב. כרגע אלישע חושב אחרת ואני מקבל כל החלטה שלי גם אם זה לא לרוחי".

בנאדו, פנה בבקשה לתקשורת: "אני מבקש להוריד מסדר היום את הסוגייה שלי. לקבוצה יש מטרות חשובות העונה ולא צריך להתעסק כל הזמן בבנאדו"

בנאדו, התבקש להצביע על הסיבה שהוא עזב את מכבי חיפה: "לא רוצה להיכנס לפרטים הקטנים של מה שקרה ואני לא רוצה לחזור לעבר. הסיבה לא היתה כספית. זה לא נראה לי חשוב עכשיו למה עזבתי". 

בנאדו נשאל האם הוא יפרוש בתום העונה: "אגיע להחלטה רק בסוף העונה. אני עדיין לא החלטתי".

תמונה: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק