פברגאס ייעדר מול שחטיור דונייצק

הקפטן הספרדי, שהצטיין במשחק הקודם סובל ממתיחה חוזרת ולא נכלל בסגל "התותחנים" למשחק מחר מול האוקראינים. גם אלכסנדר סונג, אנדריי ארשבין ודנילסון נמצאים בספק. מכה לגרנט: נובל ייעדר כחודש

יום שלישי 02 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 ססק פברגאס, קפטן וכוכבה הספרדי של ארסנל יחמיץ את משחק ליגת האלופות של קבוצתו מחר (רביעי) בו היא תתארח אצל שחטיור דונייצק האוקראינית.

פברגאס, סובל ממתיחה בהאמסטרינג ולא יעמוד לרשותו של ונגר. הפציעה אינה חמורה, אך ונגר לא רוצה לסכנו לקראת המשך הליגה ואמר: "המתיחה אינה חמורה אבל זו לא פעם ראשונה שססק נפצע באותו מקום ואני לא רוצה לסכנו".

פברגאס, נפצע במשחק הליגה של הקבוצה מול סנדרלנד ב-18 בספטמבר ולא חזר לפעילות עד המשחק הקודם של ארסנל בליגת האלופות מול שחטיור, בו ססק הצטיין וארסנל הביסה את דונייצק 1:5. הספרדי צפוי לחזור לסגל ארסנל למשחק הליגה הקרוב מול ניוקאסל ביום ראשון.
 
מי שעוד פצועים בשורות "התותחנים" וייתכן וייעדרו הם אנדרי ארשבין, אלכסנדר סונג ודנילסון. ארסנל, נמצאת במצב מצויין בליגת האלופות אחרי שניצחה את שלושת המשחקים שקיימה עד כה וכבשה בהם לא פחות מ-14 שערים.  אולם, "התותחנים" לא ניצחו מעולם באוקראינה והמאזן שלהם בארבעת הביקורים האחרונים שלהם על אדמת אוקראינה הוא 3 הפסדים ותיקו. 

צרות גם לגרנט: נובל ייעדר חודש

אברהם גרנט והקבוצה שלו משתרכים במקום האחרון בפרמייר-ליג וסוחבים את כל הליגה על הגב. היום, קיבל גרנט מכה נוספת במאמצי ההיחלצות שלו מהתחתית שהתבשר כי ייאלץ להסתדר בלי מארק נובל, הקשר המצויין שלו שייעדר כחודש לפחות.

הקשר בן ה-23 נלקח לבית החולים ביום שני אחרי שהתלונן על כאבים בבטן. נובל עבר ניתוח להסרת התוספתן וייעדר לפחות כארבעה שבועות וייתכן כי אף יותר. זוהי מכה לגרנט, שסובל גם מחסרונים של היצפלברגר וקירון דאייר הפצועים.

ווסטהאם תארח ביום שבת את בירמינגהאם וכל תוצאה מלבד ניצחון שלה, תערער עוד יותר את מעמדו של גרנט שממילא אינו יציב כלל.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק