מתחברים ממשחק למשחק

הטריו של מיאמי היט פתח בהפסד מול הסלטיקס, אבל מאז התפוצץ מדי לילה. הלילה מגיעה מינסוטה טימברוולבס בתקווה לחזור עם הפסד מינימלי כמה שיותר. האם זה יספיק? המלצת WINNER מיוחדת

יום שלישי 02 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

קיץ ארוך במיוחד עבר על מיאמי היט, לקראת עונת מלאת ציפיות. ההיט התחזקו בלברון ג'יימס, צירפו את כריס בוש הנהדר שעזב את קנדה אחרי 7 שנים וכמובן שמרו על הכוכב של הקבוצה, דווין וויד. אחרי 4 משחקים במהלך העונה הסדירה, כשההפסד הראשון הגיע כבר במשחק הפתיחה מול בוסטון, האם מיאמי עומדת בציפיות?

עוד מוקדם לקבוע. כאמור, את משחק הפתיחה הפסידה קבוצתי של פט ריילי בבוסטון בתוצאה 80:88, כשגם משחקי ההכנה טרום העונה לא היו מלהיבים מבחינתה, אבל לאחר מכן הגיעו משחקים בהם ההיט לא הזדקקו למאמצים מיוחדים. הם ניצחו בקלות את פילדלפיה 97:87, מחצו את אורלנדו מג'יק בביתם בתוצאה 70:96 ובמשחק הרביעי הביסו את ניו ג'רזי 101:78.

הלילה מגיעה למיאמי יריבה ללא הרבה תקוות או שאיפות, לא הלילה ולא במהלך העונה. מינסוטה טימברוולבס אחרי 3 משחקים עם ניצחון ו-2 הפסדים, והיא לא פגשה יריבות חזקות למדי עד כה. במשחק הפתיחה של העונה היא הפסידה לסקרמנטו וכספי 117:116, לאחר מכן רשמה ניצחון חוץ מפתיע במיוחד מול מילווקי באקס ואת משחק החוץ השני שלה הפסידה בממפיס, 89:109.

אחרי שנפרדה הקבוצה מאל ג'פרסון היא נחלשה במיוחד, ובנוסף לכך הלילה תיאלץ להסתדר ללא וובסטר ופלין הפצועים, כאשר גם מוריס אגר בספק גדול וכשירותו תיקבע בסמוך למשחק. עם רוטציה כה קצרה ומול יריבה כל-כך חזקה, אחת מהטוענות לכתר, יהיה לה קשה לעצור את שחקני ההיט - מבוש, וויד ולברון ועד אילגאוסקס, האוס, האסלם וסטאקהאוס.

מיאמי היט תנצח את המשחק ללא קושי, קשה להאמין שנזכה לצפות בתסריט אחר נוכח משחקיה האחרונים, כשגם הפסדיה של מינסוטה והרוטציה הקצרה שלה ישפיעו עד מאוד. זה ייגמר מעל הליין ללא קושי מיוחד מצד ההיט.

משחק מספר 58: מיאמי היט - מינסוטה טימברוולבס (16+) - ההימור: 1 (1.8)

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק