גמר היורוליג הוקדם ל-17:30

הישג גדול ליו"ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי, הגמר הוקדם ולא יכנס לערב יום הזכרחן. שמעון מזרחי: עכשיו נרצה להניף את הגביע. דייויד בלאט: "גאים בהחלטה ושמחים מאוד. עכשיו צריך לעשות את העבודה"

יום רביעי 06 אפריל 2011
שלמה חסיד
 יו"ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי עשה זאת שוב. בישיבה שהתקיימה היום בברצלונה מול מנכ"ל היורוליג, גו'רדי ברתומיאו הצליח שמעון מזרחי לשכנע את ראשי היורוליג להקדים את גמר היורוליג לשעה 17:30 ביום ראשון ה-8 במאי ובכך למנוע אפשרות שהגמר יפול על יום הזכרון כך שמכבי לא תוכל להשתתף בטורניר.

ביום שישי 6.5.2011, ערב חצאי-הגמר, תשחק מכבי אלקטרה ת"א מול המנצחת בסדרה בין ריאל מדריד לולנסיה בשעה 21:00 שעון ספרד (22:00 שעון ישראל). חצי הגמר בין פנאתינייקוס לסיינה ייערך בשעה 18:00 שעון ספרד (19:00 שעון ישראל).
 
משחק הגמר ביום ראשון 8.5.2011 ייפתח בשעה 16:30 שעון ספרד (17:30 שעון ישראל). המשחק על המקום השלישי ייערך בשעה 13:30 שעון ספרד (14:30 שעון ישראל).
 ̦nbsp;
זוהי פעם נוספת שהנהלת היורוליג מגלה רגישות והתחשבות רבה לפנייתו של מועדון הכדורסל מכבי ת"א, ונזכיר את הפיינל פור בשנת 2004 בתל אביב, בה שוחקו המשחקים בימי חמישי ושבת, במקום הימים שישי וראשון.
 
 המועדון מודה עמוקות לߩר הספורט הספרדי, לעיריית ברצלונה, לרשתות הטלוויזיה, לנותני החסות ולמועדונים, כאשר בלי שיתוף הפעולה מצידם לא ניתן היה להגיע למצב האופטימלי אליו הגענו.

שמעון מזרחי אמר לאחר ההחלטה : "היה מאבק קשה מאוד, אני רוצה להודות ליורߕליג שהלכו לקראת מכבי, עכשיו נרצה להניף את הגביע" .

דיויד בלאט הגיב על הקדמת שעת גמר היורוליג: "ההרגשה מאוד טובה. הצוות מלא הערכה להߠהלה שלנו, שעבדה והשקיעה המון כדי לפתור את הבעייתיות של המצב. יש לי גם הרבה חום בלב ליורוליג, שמצאו לנכון לעזור לנו ולעשות את הדבר הנכון בשביל כולם, והם ראויים להערכה על כך. 

בלאט הוסיף וסיכם: "אנחנו מצۙדנו עשינו על הפרקט את שלנו כדי להביא את מכבי ואת אלפי האוהדים הנפלאים שלנו לפיינל פור, רגע השיא של הכדורסל האירופי, ואנחנו מאוד שמחים כרגע".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק