סבלנו בעיקר מחוסר מזל

ליגת האלופות: שוער הפועל ת"א, וינסנט אניימה שמר על שער נקי אבל לא צפה בשער מחבריו: "השוער שלהם היה ענק. הנקודה שלנו מדהימה". אלי גוטמן: "חסר לנו כדור ברשת". ראול: "הפועל שיחקו טוב"

יום שלישי 02 נובמבר 2010
שלמה חסיד

בהפועל תל אביב הרגישו תחושות החמצה לאחר התיקו המאופס מול שאלקה, שהיה יכול להפוך לניצחון יוקרתי עבור המועדון האדום באיצטדיון בלומפילד.

מאמן הפועל ת"א, אלי גוטמן: "לא ניצחנו את המשחק בגלל החמצות. היינו צריכים לכבוש. ראיתם קבוצה היום, משחקת כדורגל מסודר, נע טוב. אני חושב שהיה לנו יתרון בהחזקת כדור. אני גאה בבחורים שלנו. מצד אחד מרגיש טוב, מצד שני החמצה. היה חסר כדור אחד ברשת. אנחנו חוזרים בתחושה של כבוד, ששיחקנו איתם בכבוד אבל מצב שני יש תחושה של החמצה".

וינסנט אניימה: "הרגשה נהדרת להוציא נקודה מול קבוצה כמו שאלקה, זה טוב לכדורגל הישראלי ולמועדון שלנו. השוער שלהם היה מצויין, לנו היה חוסר מזל בעיקר. גם נקודה זה הישג ענק עבורנו. 

השוער התל אביבי גם נשאל על האפשרות של עזיבה: "הרבה מדברים על זה, אבל אני שוער הפועל כרגע וזה מה שחשוב". 

ואליד באדיר
: "שיחקנו הגנה טובה. הגענו להרבה מצבים, אבל הכדור פשוט לא נכנס. השחקנים כאן נלחמו 200 אחוז. נקווה שיהיה טוב. הכל בראש, שיחקנו טוב ובאנו מוכנים למשחק. הצלחנו לעצור אותם. חבל על הפציעה של דה סילבה, זה חלק מהכדורגל". 

גילי ורמוט: "הסיכוי שלנו אולי לא קיים, אבל אנחנו רוצים לצבור עוד נקודות וזה המטרה שלנו. אני מרגיש טוב, העבודה הייתה קשה. ידענו שאנחנו ברמה הזו ויש לנו מה לתת. מאמינים שבפעם הבאה נשים את הרגל ואת השער שצריכים". 

שי אבוטבול, שהיה המצטיין במשחק אמר: "הנקודה שלא ספגנו הייתה מצויינת. כל השאר היה בונוס. חבל שהשער לא נכנס וחבל. אנחנו מסתפקים גם בתיקו. אני מאוד גאה לשחק כאן, זה המועדון שלי. הרבה כבוד עבורנו, יש קצת סיפוק מהנקודה הזו. יש לנו משחק קשה מול חיפה וזה הלחם והחמאה שלנו".

ראול, כוכבה הספרדי של שאלקה: "התיקו מוצדק. הפועל שיחקו טוב, שיחקו כדורגל ולא העיפו כדורים. מקווים שהפועל יוציאו עוד נקודות. קיבלו אותי מאוד יפה כאן. הרבה הסתובבו כאן בארץ עם חולצות של ריאל מדריד. זה חוויה חדשה עבורי לשחק כאן בשאלקה, המצב שלנו לא פשוט. יש לנו תקוות ואמונה להצליח. אני פשוט אוהב כדורגל, כל החיים שלי עבדתי באותה צורה ואני שמח שאני משחק".

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק