גארת בייל לא למכירה

אחרי שהציג יכולת בלתי נתפסת בשני משחקיה של טוטנהאם מול אינטר בליגת האלופות, גארת בייל הפך לסחורה חמה בשוק ההעברות אבל הארי רדנאפ מתעקש: "הבעלים של טוטנהאם אינם עניים ולא רוצים למכור את בייל"

יום רביעי 03 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 בטוטנהאם נמצאים ביממה האחרונה בסוג של אופוריה. אופוריה שנובעת בעיקר מהניצחון המפואר אתמול על אלופת אירופה אינטר (1:3) אבל גם ובעיקר מהיכולת המדהימה של הקשר השמאלי הוולשי שלהם גארת בייל.

בייל, בישל אתמול שני שערים בניצחון המרהיב ולמי ששכח גם כבש שלושער במשחק הקודם בהפסד בסאן סירו מול אינטר 4:3. היכולת של בייל הפכה אותו לסחורה החמה ביותר בשוק הכדורגל, אבל מבחינת הארי רדנאפ, המנג'ר של "התרנגולים" היהלום הוולשי לא למכירה.

רדנאפ, התראיין היום לתקשורת ואמר: "הבעלים של טוטנהאם אינם אנשים עניים והם לא רוצים למכור אותו. אני לא חושב שבייל צריך ללכת למקום אחר, הוא צריך להישאר בוויט הארט ליין הרבה שנים ולהציג את היכולת המדהימה שלו פה".

רדנאפ, כמו הרבה אנשים אחרים במערכת, לא הפסיק לשבח את בייל: "בייל היה בלתי ניתן לעצירה והוא שיחק מול מייקון, מגן נבחרת ברזיל שלדעת רבים הוא המגן הימני הטוב ביותר בעולם".

רדנאפ הוסיף: "זה היה מדהים לראות את בייל משחק ככה נגד שחקנים מהטופ העולמי. לואיס פיגו ניגש אליי בסיום המשחק ואמר לי שבייל שחקן מדהים. אם שחקן כמו פיגו אומר את זה הוא בוודאי יודע על מה הוא מדבר".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק