מוריניו וריאל מגיעים לסן סירו

ריאל מדריד תגיע הערב לקרב מול מילאן בהרכב חסר ועם מסורת של חוסר הצלחה במגרש המקולל. אולי ה"מיוחד" ישבור את המנחוס. הכול על משחקי הערב בליגת האלופות

יום רביעי 03 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 המחזור הרביעי של ליגת האלופות, יימשך הערב עם כמה משחקים גדולים ומסקרנים. במוקד נמצא כמובן קרב הגדולות בסאן סירו בין ריאל למילאן, אבל בכך רק מתחילה הדרמה. 

בית ה'

פ.צ באזל - רומא

המשחק הקודם מבחינת באזל היה אחד המשחקים הגדולים שלה באירופה אי פעם בו היא ניצחה את רומא בחוץ 1:3. גם בשני משחקי הליגה האחרונים שלה בשוויץ היא ניצחה בתוצאה 3:1 את סט. גאלן בחוץ ואת בלינזונה בבית. באזל מוליכה את הליגה בשוויץ ביתרון של נקודה אחת על לוצרן. באזל תארח היום את אותה רומא שאחרי ההפסד נפרדה בתיקו מאופס מול פארמה וניצחה במחזור האחרון 0:2 את ל'צה. פיזארו וטאדיי שלא שיחקו במשחק האחרון מול לצ'ה בספק למשחק היום, אדריאנו צפוי לשחק. רומא לא בשיא הכושר שלה.

קלוז' - ביירן מינכן

משחק לא טוב היה לביירן מינכן במשחק הקודם מול קלוז' בבית כשלמעשה היא כבשה מולה שער אחד בלבד בניצחון 2:3 כששני שערים לזכותה של ביירן, נכבשו בעצם על ידי שחקנים של קלוז'. אחרי ההפסד לביירן ניצחה קלוז' בליגה את אוניראה וסיימה בתיקו מול גלאטי. בין לבין היא ניצחה בגביע את מורס. 

ביירן מינכן מהצד השני במקום השביעי בליגה הגרמנית כשאחרי הניצחון על הרומנים היא נפרדה בתיקו מול המבורג, ניצחה בגביע את ורדר ברמן 2-1 ואת פרייבורג במחזור האחרון 4-2. ביירן תמשיך לשחק בהרכב חסר ללא רובן, ברנו, ריברי, קלוזה וואן בומל. הרומנים יגיעו למשחק ללא פצועים משמעותיים אבל גם זה לדעתי לא יעזור להם. 

בית ו'

ז'לינה- מארסיי

המשחק הקודם בין השתיים היה משעמם מאוד בו ניצחה מארסיי 0:1 קטן את ז'לינה. אחרי המשחק הזה חזרה ז'ילינה לליגה שלה שם היא ניצחה 0:1 את בראטיסלבה, סיימה בתיקו 3-3 מול דוקלה ובגביע היא ניצחה את סנץ' 1:3. מארסיי מהצד השני בכושר טוב מאוד. היא במקום השלישי בליגה הצרפתית כשהיא מנצחת בליל 1:3 ובגביע את גנגאן 0:1 בחוץ. מארסיי תגיע למשחק היום ככל הנראה ללא הילטון וללא סיסה כאשר גם סאבו ורודריגז בספק למשחק. יהיה משחק צמוד לדעתי. מארסיי בכושר טוב אבל יהיה לה קשה מאוד בסלובקיה. מארסיי לא קבוצה גדולה שיכולה לנצח כל אחת במשחקי חוץ.

 צ'לסי - ספרטק מוסקבה

צ'לסי תארח היום את ספרטק הרוסית כשהיא תמשיך להחסיר את לאמפרד את בניון ואת ראמירז. המשחק הקודם הסתיים בניצחון אנגלי,  0:2 לצ'לסי במוסקבה הקרה כשלאחר מכן צ'לסי ניצחה בליגה את וולבס ואת בלקבורן והיא ממשיכה להוביל את הליגה עם 25 נק'. ספרטק ערכה שלושה משחקים אחרי ההפסד לצ'לסי. היא סיימה בתיקו מאופס מול סיביר וניצחה בשני המשחקים האחרונים שלה את המוליכה זניט ואת רוסטוב. ספרטק תחסר למשחק היום את הארי, שחקן שכבש העונה כבר שני שערים בליגת האלופות. בנוסף אליו גם המגן והקפטן פארשיבליוק, ניקיטה באזנוב וקיריל קומבארוב יעדרו.

בית ז'

אוקזר - אייאקס

אייאקס ניצחה את המשחק הראשון בין השתיים 1:2 כשלאחר מכן היא ניצחה שני משחקים בהולנד, 1:3 את הרנביין ו-1:4 את הראקלס כשהיא מסיימת בתיקו מול אקסלסיור. אוקזר מהצד השני בעונה לא גדולה שלה, במקום העשירי כרגע ואחרי ההפסד לאייאקס, היא ניצחה בשלושת המשחקים שלה 2:3 על פ.ס.ז, 0:4 על באסטיה ו-0:2 על ניס. 

אייאקס תגיע היום לצרפת כשהיא ללא שוער המשנה שלה ורמיר כאשר גם לודיירו וגם אולגור פצועים ולא ישחקו. השניים האלו בכל מקרה שחקני ספסל. אוקזר, מהצד השני, תשחק ללא לה-טאלק וללא לאנגלי. כמה נתונים מעניינים על המשחק הזה: אוקזר ניצחה בכל שבעת המשחקים בהם היא אירחה קבוצות מהולנד. אייאקס מהצד השני הפסידה בתשעה מתוך 12 משחקי החוץ האחרונים שלה בליגת האלופות. אז נכון שאייאקס טובה יותר על הנייר מהצרפתים, אך הם יתקשו כאן מאוד מאוד. 

מילאן - ריאל מדריד

המשחק הקודם בין השתיים היה קל מידי לריאל מדריד בו היא ניצחה 0:2 את האיטלקים. לאחר מכן ניצחה מילאן 1:2 את נאפולי בחוץ במסגרת הליגה והפסידה במחזור האחרון 2-1 ליובנטוס. ריאל מדריד מהצד השני, ניצחה בקלות 1:6 את ראסינג ו-1:3 את הרקולס בשני משחקי הליגה האחרונים שלה כשבין לבין היא מזלזלת בגביע שם היא מסיימת בתיקו מאופס מול מורסיה. 

ריאל תשחק בסן סירו ללא קאקה, גאגו וגאראי. אצל מילאן, רונאלדיניו וזמברוטה שלא שיחקו מול יובה, בספק למשחק. שני נתונים מעניינים על המשחק. מילאן ניצחה רק פעם אחת בלבד מתוך שבעת משחקי הבית האחרונים שלה במסגרת ליגת האלופות. ריאל מדריד מהצד השני לא ניצחה בכל 13 הביקורים שלה בסן סירו, לא מול מילאן ולא מול אינטר, כשהיא מפסידה בעשרה משחקים.

בית ח'

פרטיזן בלגרד - בראגה 

 בראגה ניצחה את המשחק הקודם בין השתיים 0:2 בבית כשלאחר מכן היא חוזרת לליגה, מנצחת 1:3 את אולהנסה ומפסידה במחזור האחרון 2:0 לריו אווה. פרטיזן מהצד השני במקום הראשון בליגה הסרבית כשהיא מנצחת בשלושת המשחקים האחרונים שלה. 0:1 את זווזדה ו-0:3 את יאגודינה כשהיא מנצחת בין לבין בגביע את נוביסאד 0:3. פרטיזן תחסר למשחק היום את סטבאנוביץ', בראגה תגיע לסרביה בהרכב חזק מאוד. פרטיזן טרם ניצחה במסגרת ליגת האלופות בכל עשרת המשחקים שלה כשמול קבוצות מפורטוגל היא לא מפסידה בבית בששת המשחקים האחרונים שלה. זהו משחק לא פשוט להימור. כל תוצאה כאן אפשרית.

שחטיור דונייצק - ארסנל

עם כל החיסורים של ארסנל במשחק הקודם, דרסה הקבוצה האנגלית את שחטיור בקלות בתוצאה 1:5. ארסנל ניצחה לאחר מכן בשלושת המשחקים שלה באנגליה, 0:3 את מנצ' סיטי בחוץ, 0:4 את ניוקאסל בחוץ בגביע ובמחזור האחרון 0:1 קטן את ווסטהאם של אברם גרנט. גם שחטיור נמצאת בכושר טוב כשאחרי התבוסה לארסנל היא מנצחת בשלושת המשחקים שלה בליגה האוקראינית 0:1 את ורסקיה, 0:2 את פולטאבה בגביע ו-1:0 קטן את דניפרופ בחוץ. ארסנל תחסר למשחק היום את פברגס כשבנוסף אליו גם סונג, ארשבין ודנילסון פצועים והם בספק למשחק. אצל שחטיור יש את פרנאנדיניו שהוא פצוע וככל הנראה לא ישחק כשלצידו יש את מקיטאריאן שהוא בספק למשחק. שחטיור קבוצה מצוינת אך ארסנל כרגע נראית כמו הקבוצה הטובה ביותר בליגת האלופות. היא בכושר כיבוש מרשים מאז חזרו אליה כל הפצועים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק