ביתר: פרננדז ואיילי לא נענשו

שני שחקני בית"ר ירושלים הצדיקו את האיחורים ולא נענשו בוועדת המשמעת. חן עזריאל הסובל מכאבים ברגלו נטש את אימון הקבוצה במהלכו, אך צפוי להיות כשיר למשחק הליגה מול הפועל פ"ת

יום רביעי 03 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
בית"ר ירושלים תפגוש ביום שבת הקרוב את הפועל פ"ת למשחק תחתית קריטי ביותר. בעבר היו שתי הקבוצות מצמרת הכדורגל הישראלי, אולם המצב הנוכחי מפגיש את השתיים אחרי 8 מחזורים כאשר בית"ר צברה 5 נקודות ליגה בלבד והפועל פ"ת 3 נקודות.

כידוע, אם לא די בצרות המקצועיות של הקבוצה, בית"ר ירושלים תארח את פ"ת באצטדיון "טדי" ללא קהל בעקבות התפרעות אוהדיה במשחק הליגה בבלומפילד מול בני יהודה. 

בנוסף לבעיות אלה, הקבוצה נאלצה להתעסק היום (רביעי) גם בעבירות משמעת של שני שחקניה הזרים, דריו פרננדז וסרג' איילי שאיחרו לאימון הקבוצה בשבוע שעבר. למרות ועדת המשמעת הפנימית, בקבוצה החליטו שלא להעניש את שני השחקנים הזרים שהצדיקו את האיחורים. 

פרננדז הארגנטינאי טען כי איחר לאימון מאחר וחברת הסלולר שלו שינתה את השעה במכשירו האישי, כתוצאה משינוי השעון באירופה, ולכן איחר הקשר לאימון פעם נוספת. ב"סלקום" אישרו את הנושא ובבית"ר ירושלים החליטו שלא להעניש את הקשר. איילי נקנס ב-3,000 שקלים וספג ואזהרה בלבד.

עוד לפני ועדות המשמעת התאמנה הקבוצה והמשיכה בהכנות לקראת משחק הליגה. חן עזריאל סובל מכאבים ונטש את האימון במהלכו, כמו גם כריסטיאן גונזאלס שלא השלים אימון מלא, אך השניים יהיו כשירים להערכת הצוות הרפואי. אלי דסה נמצא עם נבחרת הנוער ונעדר גם כן.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק