סגל חסר במיוחד ליובנטוס

לואיג'י דל נרי, מאמן הביאנקונרי, עוד לא יודע איך להגיב למצב הקיים: קבוצתו תפגוש מחר במסגרת הליגה האירופית את רד בול זלצבורג האוסטרית ולרשותו עומדים 11 שחקנים בלבד. שחקני נוער רבים ישותפו

יום רביעי 03 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
יובנטוס עדיין מחפשת את הניצחון הראשון העונה בליגה האירופית אחרי שסיימה ב-3 המשחקים הראשונים ב-3 תוצאות תיקו - 3:3 מול פוזנאן, 1:1 מול סיטי ו-1:1 מול רד בול זלצבורג, אבל המשימה תהיה קשה ביותר בעקבות המצב הבריאותי בטורינו - רק 11 שחקנים כשירים לחלוטין יעמדו לרשות לואיג'י דל נרי במשחק.

על-פי החוקה של אופ"א, כל מועדון יכול לרשום עד 25 שחקני סגל למסגרת האירופית, כאשר שחקנים מתחת לגיל 21 לא זקוקים לרישום מוקדם. המשמעות: 14 שחקנים מתוך הסגל הרשום לליגה האירופית בספק רב למשחק וצפויים להשתתף שחקני נוער רבים של "הגברת הזקנה".

מאמן הביאנקונרי, לואיג'י דל נרי התייחס למצב קבוצתו לקראת משחק הליגה האירופית בבית מול זלצבורג: "כמובן, הייתי מעדיף לשחק מחר עם סגל מלא ובריא, אבל במצבי חירום כאלה יובנטוס תמיד ידעה להתעלות ולהגיע במוטיבציית שיא. אני מקווה שכך ניראה גם מחר. ייתכן ונראה הרכב שונה לחלוטין מחר, אלא אם האימונים יראו לי אחרת".

לסיכום חזר המאמן על דבריו כשהוא מבהיר: "מעולם לא נתקלתי בכזה חוסר מזל עם פציעות. אנחנו מקווים שהשחקנים יחלימו בקרוב. אנחנו צריכים להמשיך הלאה במצב הקיים. מחר יהיו שינויים רבים בסגל".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק