ברקוביץ' הורחק גם מקורס הפרו

אייל ברקוביץ' הורחק עד לסיום העונה מכל פעילות במועדון הכדורגל נשר וכעת קבע בית הדין: "הקוסם" לא יוכל להמשיך גם בקורס הפרו. ברקוביץ' יזכה לתעודת מאמן בכיר רק בעוד שנה וחצי, אם בכלל

יום רביעי 03 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
מכה קשה לאייל ברקוביץ', פרשן הספורט ושחקן העבר, לאחר שהתברר כי הוא לא יוכל להמשיך בקורס מאמני הפרו ולמעשה לא יוכל לאמן בעונה הבאה קבוצה בליגה הראשונה או את אחת מנבחרות ישראל.

כזכור, ברקוביץ' הורחק לפני כחודש עד לסיום העונה הנוכחית מכל פעילות במועדון הכדורגל נשר לאחר שהפסיק על דעת עצמו משחק בליגת הילדים ולאחר מכן התעמת עם שופט המשחק. לאחר שספג עונש הרחקה, ברקוביץ' הוסיף ותקף את דייני בית הדין של ההתאחדות לכדורגל וטען כי הם "אפסים". מיד לאחר מכן הורחק ברקוביץ' עד לסיום העונה מכל פעילות הקשורה להתאחדות הכדורגל.

הערב (רביעי) חידד בית הדין את העונש והדגיש כי ברקוביץ' לא יוכל לעסוק בשום פעילות הקשורה להתאחדות לכדורגל ובשל כך לא יוכל להיות שותף לקורס הפרו, אליו הוא שותף בחודשים האחרונים. לפיכך, ברקוביץ' יצטרך לחכות לפחות עוד שנה לפתיחת קורס נוסף, שייפתח רק בשנה הבאה.

פרקליטו של אייל ברקוביץ', עורך הדין יואל גולדברג מתח ביקורת קשה על החלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל ואמר: "אני 40 שנים עורך דין ולא נתקלתי בהחלטה כה בוטה. זאת פגיעה בכללי הצדק וחריגה מסמכות כמו שמנהלים בהתאחדות לכדורגל נגד אייל ברקוביץ. הכל במטרה למנוע ממנו להיות מאמן כדי להכשיר מישהו אחר לתפקיד".

עו"ד גולדברג הבהיר כי אין בכוונתו לוותר וכי צפוי ערעור נוסף: "אם ימנעו מאיתנו גם הפעם לערער לבית הדין העליון של ההתאחדות, נפנה לערכאות שיפוטיות אזרחיות בגין פגיעה בצדק וחוסר סמכות".

כידוע, אייל ברקוביץ' רואה את עצמו כמועמד הבא למשרת מאמן הנבחרת הלאומית וכן למשרת מאמן הנבחרת הצעירה, אבל כאמור לא יוכל לעשות זאת מבלי שעבר את קורס הפרו.

עוד הערב בוועדת המשמעת: קשר הפועל פתח תקווה, רפי דהאן, הורחק לשלושה משחקים לאחר שעל-פי טענת השופט איתן תבריזי הוא קרא לעברו במשחק גביע הטוטו: "אין לך מושג, יא פחדן". מדובר היה במשחק הדרבי בגביע הטוטו נגד מכבי פ"ת ובהפועל פ"ת זעמו על העונש החריג.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק