5 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו נתמקד בחמישה משחקים מהליגה הצרפתית השנייה

יום שישי 05 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 צרפתית שניה:

משחר מספר 8: אביאן - לה האבר - X (יחס 2.45)

שתי הקבוצות מגיעות למשחק היום במאזן זהה של ארבע תוצאות תיקו וניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים בליגה. אביאן ניצחה משחק בית אחד מתוך שישה לצד ארבע תוצאות תיקו כאשר לה האבר טרם הפסידה העונה בחוץ והיא עם ארבעה ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו. לדעתי גם אחרי המשחק הזה לה האבר לא תפסיד כשאביאן מהצד השני, תשיג תיקו נוסף.

משחק מספר 9: אז'קסיו - דיז'ון - 1 (יחס 1.75)

אז'קסיו במקום העשירי בטבלה כשהיא אחרי תיקו ושני ניצחונות בשלושת המשחקים האחרונים שלה. דיז'ון מהצד השני עם תיקו במחזור האחרון, אך עם שלושה הפסדים קודם לכן בארבעה משחקים. אז'קסיו בבית משחקת לא רע כשדיז'ון בחוץ חלשה בסך הכל. אני מסמן כאן ניצחון ביתי של אז'קסיו.

משחק מספר 10: ואן - קלרמונט - X (יחס 2.55)

שתי הקבוצות צמודות בחלק התחתון של הטבלה כשואן בכושר גרוע אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה. קלרמונט מהצד השני משיגה שתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים ועם שלושה משחקים ללא הפסד. קלרמונט קבוצה מעט יותר טובה מוואן, אך לדעתי גם בכושר שלה היא תתקשה במשחק החוץ הזה. אני מסמן כאן X.

משחק מספר 11: טרואה - איסטרס - 1 (יחס 1.45)

טרואה מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא מפסידה במחזור האחרון, זאת אחרי שלושה תוצאות תיקו ברצף. איסטס מהצד השני מדורגת במקום ה-19 בטבלה עם שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. טרואה בסך הכל משחקת בבית סביר כשהיתרון שלה הוא הקבוצה האורחת, אחת החלשות בליגה כשגם בחוץ היא משחקת לא טוב. אני הולך עם הביתיות של טרואה ומסמן כאן 1.

משחק מספר 14: נאנט - נים - 1 (יחס 1.55)

נאנט מנצחת פעמיים בלבד מתוך ששת המשחקים האחרונים שלה בהם היא לא מפסידה. היא תארח היום את נים שמדורגת במקום ה-16 בטבלה כשזו אחרי שני הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה, ללא ניצחונות. נים בחוץ חלשה מאוד ובשישה משחקים היא משיגה שתי תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. נאנט לא הכי מרשימה בבית, אך לדעתי היא תנצח את המשחק הזה.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק