עדיף שביתר תרד ליגה

הצהובים-שחורים איבדו את דרכם לחלוטין בשנים האחרונות, ובמצב הנוכחי עדיף שיירדו ליגה, יתחברו מחדש לשורשים ואז יחזרו שוב בתור בית"ר ירושלים שכולנו שמחנו להכיר

יום ראשון 07 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 מאז אתמול בערב אני מוצף בטלפונים מודאגים של אוהדי בית"ר ירושלים מכל קצות הגלובוס.  שואלים אותי מה יהיה עם הקבוצה שלהם והאם היא באמת תרד ליגה. בתור ירושלמי, אוהד בית"ר מבטן ומלידה, אני חושב שכדאי לבית"ר לרדת ליגה. 

בשנים האחרונות בית"ר התרחקה מאוד מהקבוצה התמימה והמיוחדת שעליה גדלתי בילדותי, והפכה למפלצת שרק הכסף מעניין אותה, שחקנים שבעים ואוהדים מפונקים שאם לא מבטיחים להם קבוצת צ'מפיונס ליג הם כלל לא טורחים לרכוש מנוי.

בית"ר ירושלים של ימי ילדותי הייתה קבוצה תמימה. קבוצה ירושלמית אסלית, עם שחקנים שהיה חשוב להם הסמל של המועדון ולא הכסף שהם מקבלים. בשנים האחרונות, מאז רכישת הקבוצה על-ידי ארקדי גאידמק, הפכה בית"ר ליותר מיליונרית ויותר מנקרת עיניים מכל קבוצה אחרת, כולל שתי הקבוצות של צפון ת"א - מכבי והפועל, וגם הקבוצה המפונקת של יעקב שחר הייתה פראיירית לעומתנו בכל הקשור לראוותנות.

כמה טוב שימי ארקדי בבית"ר כבר חלפו עברו ושהיום ארקדי הולך לשלם את המחיר על מעלליו בבית המשפט. כעת הגיע הזמן לבנות את בית"ר ירושלים מחדש. כמובן, הפנטזיה המושלמת הייתה להקים את בית"ר ימק"א ירושלים, ממש כמו הפועל קטמון והפועל אוסישקין. קבוצה של שחקני בית, בה ישחקו רק שחקנים שגדלו במועדון. אבל מכיוון שזה לא יקרה, צריך עכשיו לעשות את הכל על מנת לרדת ליגה, כדי שבשנה הבאה בליגה הלאומית, המתאימה יותר למידותינו הצנועות, נעלה עם שחקני בית, עם מאמן שרעב להישגים וגם עם אוהדים אמיתיים ולא עם קהל של הצלחות.

מי ייתן ומשאלתי תתגשם. בית"ר תתרסק, תתפרק לגורמים ואז תמציא את עצמה מחדש, תתחבר לשורשים שלה, ושוב תעלה ותפרח עם שחקנים שלי כאוהד יש יכולת להזדהות איתם ולא עם חבורת בליינים/דוגמנים שכל קשר בינם ובין החולצה הצהובה הוא כמו הקשר ביני ובין בר רפאלי.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק