נעימי: רוצה לסיים את הפרשה

יובל נעימי, רכזה של הפועל ירושלים הדגיש בהודעה לעיתונות: "עברתי תקופה לא קלה, אך אני רוצה להתמקד בהצלחת הפועל ירושלים. חשוב לי להבהיר שכל הוצאת מכשירי החשמל הייתה בתיאום איתי"

יום ראשון 07 נובמבר 2010
שלמה חסיד
יובל נעימי הביע היום את התנצלותו בפני הנהלת הפועל ירושלים בעקבות הפרסומים האחרונים כאילו הוא זועם על המועדון. כזכור, בשבוע שעבר הגיעו הדברים לשיא לאחר שראשי הפועל ירושלים שלחו נציגים לביתו של נעימי כדי להוציא משם מכשירי חשמל שקיבל הרכז במטרה מאחר ועמד לחתום על חוזה חדש.

בשבוע שעבר נראה היה כי היחסים הגיעו לסיום עקב הזעם ההדדי, אולם נראה כי בעקבות הודעתו של יובל נעימי ביום ראשון בצהריים הפרשה נשארה מאחורי כולם.

בהודעה שפרסם נעימי נאמר: "עברתי תקופה לא קלה בזמן האחרון. ברצוני לסיים את הפרשה ולהתמקד בכדורסל ובהצלחת הפועל ירושלים. לאחר המשחק מול מכבי ת"א פורסמו ידיעות לגבי מכשירי החשמל. חשוב לי להבהיר כי כל הפרסומים לא היו על דעתי וכי החזרת מכשירי חשמל תואמה איתי מראש".

נעימי הוסיף: "ברצוני להביע את התנצלותי הכנה והעמוקה בפני המועדון ובמיוחד אלה היושבים בראשו, ההנהלה, הצוות המקצועי, השחקנים והאוהדים על כך ששמם הוכפש בצורה קשה ושלא בצדק. אני מצטער אם מישהו במועדון נפגע. אני רוצה להודות לכל האוהדים הנפלאים על התמיכה הבלתי פוסקת. הפועל ירושלים זה הבית שלי ואני בטוח ויודע כי אף אחד לא ניסה או מנסה לפגוע בקריירה שלי".

מהפועל ירושלים נמסר: " מבחינתו הנושא סגור. אנחנו נעשה ככל שביכולתנו כדי שיובל יצליח ויהיה שחקן מוביל במועדון. יצוין כי אין בכוונתנו לדון יותר בנושא בצורה זו או אחרת". 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק