ורד לא זקוק לניתוח. בנאדו בהרכב

עידן ורד, הפצוע מזה שלושה שבועות ערך בדיקה נוספת והוא אינו זקוק לניתוח. למרות זאת, הקשר ייצא לאנגליה לאבחנה סופית. אריק בנאדו יפתח לראשונה העונה בליגה מול הפועל ר"ג

יום שישי 12 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
עידן ורד, קשר הקבוצה שנפגע בשנית בכתפו במשחק הליגה מול מ.ס אשדוד לפני כשלושה שבועות, קיבל את תוצאות הבדיקה הרביעית שערך על מנת לאבחן את חומרת הפגיעה ושמח לשמוע פעם נוספת כי הוא אינו זקוק לניתוח. ורד נבדק על-ידי דוקטור רם ירון, מומחה כתפיים ממכון "מדיקס".

למרות התוצאות החיוביות שהתקבלו, עידן ורד אמור לצאת ביום שני הקרוב לאנגליה, שם יערוך בדיקה מכרעת לגבי הכתף ולגבי הליך השיקום. את הבדיקה יעבור ורד אצל פרופסור עופר לוי המתגורר באנגליה. פרופסור לוי היה זה שניתח בעבר את שוער הקבוצה, ניר דוידוביץ'.

כזכור, עידן ורד נפצע בכתף זו עוד בתקופתו בבית"ר ירושלים בעונה שעברה ומדובר באזור רגיש אצל ביותר אצל הקשר. ורד לא נכלל בסגל הקבוצה מול הפועל פ"ת, החמיץ את ההפסד ביום שני האחרון מול הפועל תל-אביב ואת הדרבי ביום רביעי מול הפועל חיפה.

שחקן נוסף שבמכבי חיפה ייאלצו להסתדר בלעדיו שבוע נוסף הוא הקשר אייל גולסה, שרק לאחרונה חזר להתאמן לאחר שהיה מושבת חודש ימים. גולסה התאמן בימים האחרונים אך בקבוצה מעדיפים לתת לו את הזמן, כאשר ההערכות מדברות על שיתופו בדרבי החיפאי במחזור הבא.

מי שצפוי לשחק מחר (שבת) מול הפועל ר"ג ויעשה הופעת בכורה בהרכב העונה בליגה הוא הבלם הוותיק, אריק בנאדו. האחרון הרשים את אלישע לוי במשחק גביע הטוטו מול הפועל חיפה באמצע השבוע והוא אמור לשחק לצידו של שי מיימון.
צילום: מכבי חיפה, האתר הרשמי

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק