וולטר סמואל גמר את העונה

ווטר סמואל, בלם אינטר נפצע קשה במהלך סוף השבוע האחרון וצפוי להיעדר לפחות שמונה חודשים. גם בלם ליברפול ונבחרת דנמרק, דניאל אגר בצרות לאחר ששמע מרופא מומחה: "אסור לך להתאמן"

יום שני 08 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

וולטר סמואל הארגנטינאי, הבלם של האלופה האיטלקית ואלופת אירופה סיים את העונה לאחר שנפצע קשה בסוף השבוע, כך טוען רופא הקבוצה בעבר, דוקטור פיירו וולפי.

וולטר סמואל נפצע במהלך משחק הליגה ביום שבת מול ברשיה (1:1) לאחר שנתקל בשחקן ברשיה, אנדראה קראצ'יולו. סמואל נפצע בברכו, באינטר אישרו כי מדובר בקרע בברכו ורופא הקבוצה לשעבר הוסיף כי הוא לא ישוב בשמונת החודשים הקרובים, אם לא מעבר.

הדוקטור סיפר לכלי התקשורת באיטליה: "הייתי בסאן סירו ביום שבת וישר ברגע הפציעה ראיתי שזאת פגיעה קשה מאוד. הוא ייעדר לפחות בין שישה עד שמונה חודשים. התזוזה של הברך לא הייתה טבעית ברגע ההתנגשות, ראו ישר שמדובר בפגיעה חמורה. לאחר מכן הוא נבדק ואובחן הקרע. כבר בימים הקרובים הוא ייכנס לניתוח"

חברו לקבוצה, הקפטן חאבייר זאנטי אמר בשם השחקנים והקבוצה: "וולטר כבר הראה בעבר שהוא יודע לחזור חזק מתמיד. אנחנו כולנו מאחוריו מחכים שישוב. הוא לא מוותר, הוא אחד שמעולם לא מוותר".

אבל לא רק אינטר סובלת מפציעה קשה במרכז ההגנה. ליברפול החלה במסע התאוששות בשבועות האחרונים, אולי בזכות החזרה לכושר של מספר שחקנים וביניהם פרננדו טורס ואולי בזכות רכישת הקבוצה מיידי היקס וג'ילט, אבל במרכז ההגנה היא תיאלץ להמשיך להסתדר ללא הבלם, דניאל אגר.

שחקן נבחרת דנמרק הגיע לליברפול בעונת 2006 מקבוצת ברונדבי ומאז סובל מפציעות לעיתים קרובות ביותר. הפציעה האחרונה שמשביתה את אגר כבר זמן רב היא בשרירי השוק, פציעה שממנה הוא סובל כבר מספר שבועות. ועל-פי רופא מומחה שבדק את אגר בסוף השבוע האחרון - על הדני אסור להתאמן, כשגם לא ניתן לקבוע תאריך משוער לחזרה.

רוי הודג'סון, מנג'ר ליברפול אמר היום לרשת סקיי: "אגר ייעדר זמן רב. הצוות הרפואי לא יכול לקבוע מתי הוא ישוב לאימונים ולכן זה עשוי להיות ארוך במיוחד".

המנג'ר שהגיע בקיץ האחרון מפולהאם סיפר על מצבו הקשה של הבלם: "נכון לעכשיו אסור לו כלל להתאמן. הוא פשוט צריך לנוח ולחכות עד לפגישה הבאה עם הרופא המומחה. אני חוששים מאוד לדניאל כיוון שמצבו לא משתפר. נמשיך לחכות עד אשר הוא יוכל לשוב אלינו, בינתיים זה לא אפשרי".

צילום: Getty Images

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק