סיטי לא תעצור עד שתזכה בתואר

לקראת הדרבי הגדול של מנצ'סטר שייערך ביום רביעי, אלכס פרגוסון החליט לחמם את האווירה ותיאר את מדיניות הרכש של הסיטי: "הם קנו הקיץ חמישה או שישה שחקנים, והם יעשו כך מדי שנה עד שיזכו בתואר"

יום שני 08 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

הדרבי של מנצ'סטר תמיד היה משחק מיוחד, אבל אין ספק שמסע הרכש השנתי שעורכת הסיטי מוסיף לאווירה ולהתרגשות לקראת כל דרבי. בעוד אלכס פרגוסון רץ כבר עשרות שנים בצמרת הליגה האנגלית ובמפעל ליגת האלופות, בסיטי נכשלים לעשות זאת, אפילו בשנתיים האחרונות אחרי מאות מיליונים שהושקעו בקבוצה.

אלכס פרגוסון לא פעם עקץ את הסיטי על ההשקעות האדירות ברכש, השקעות שנכשלות במבחן התוצאה פעם אחר פעם, וגם לקראת הדרבי הקרוב שייערך ביום רביעי הוא לא נשאר חייב: "אנחנו מכירים את המספרים שסיטי משקיעה מדי קיץ על רכש. השנה הם רכשו חמישה או שישה שחקנים וכך הם ימשיכו לעשות עד שהם יצליחו לזכות בתארים. זו הדרך שלהם ואם זה אתה צריך להתמודד".

כזכור, בקיץ האחרון החתימה סיטי מספר שחקנים בולטים במיוחד וביניהם מריו בלוטלי, דויד סילבה ויאיא טורה. בליגה האנגלית סיטי מחזיקה במקום הרביעי עם 20 נקודות, 3 נקודות פחות מתחת לסגנית המוליכה, היריבה העירונית מנצ'סטר יונייטד.

בהתייחסות למשחק הצמרת אמר וסיכם פרגוסון: "פתיחת העונה הטובה של מנצ'סטר סיטי גורמת למשחק להיות חם במיוחד. אם העובדה שהם בצמרת גורמת למשחק לחוץ יותר? כן".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק