אניימה: אני מודה לאלוהים

וינסנט אניימה, המצטיין במשחק הניצחון של הפועל ת"א 2:0 על מכבי חיפה בסיום: "מה אפשר לומר על משחק כזה? מודה גם לקהל הנפלא. ינואר? אין לדעת מה יהיה". יניב קטן: "היינו צריכים לנצל את המצבים שהיו לנו"

יום שני 08 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
גם בשנה שעברה הגיעה הפועל ת"א לקריית אליעזר ורשמה ניצחון גדול. כרגיל, וינסנט אניימה הציג משחק שיא, הפעם אולי אפילו את משחק השיא שלו באדום, והפועל ת"א ניצחה 2:0 בקריית אליעזר משערים של אבוטבול ו-ורמוט, וזה עוד ללא דה-סילבה, שכטר וידין הפצועים.

וינסנט אניימה שמנע בגופו פעם אחר פעם מצבי הבקעה וודאיים משחקני מכבי חיפה אמר בסיום: "מה אפשר לומר? רק להודות לאלוהים. אני גם רוצה להודות לקהל שהגיע לתמוך בנו מתל אביב והיה איתנו כל הדרך". על המשך דרכו באדום, האם יישאר או ינסה את מזלו באירופה: "יש לי סעיף בחוזה אבל אני לא חושב על זה. אני חי ממשחק למשחק, יש זמן ואין לדעת מה יהיה בינואר. זה גם תלוי במשפחה שלי. אין לדעת".

אלי גוטמן היה מחוייך והחמיא לקבוצתו על ניצחון ב-10 שחקנים: "נתתי לשחקנים במחצית דוגמאות על קבוצות שמשחקות ב-10 שחקנים. צריך לדעת לשחק חכם ולשמור על מבנה. אמרתי להם שככל שהדקות יעברו חיפה ישחקו בלי סבלנות ויצאו קדימה ואנחנו ננצח בהתקפה מתפרצת. כך היה".

גוטמן התייחס גם לחסרון הגדול של הפועל הערב, ללא דה-סילבה, ידין ושכטר: "ראיתם את ההצגה של אניימה, באדיר, פרנסמן ודדי היו מצויינים. שחקנים מאוד עייפים עצם ההשתתפות ליגת האלופות אבל זה לא תירוץ. אנחנו כל משחק יוצאים לשחק חכם, נכון ואם אפשר אז גם לנצח את המשחק".

גם מאמן הדאבליסטית הוסיף לדברי עזיבה אפשרית של אניימה: "גם על דאגלס ועל שכטר יש דיבורים כל הזמן. בסופו של דבר הם פה וככה אני רואה את זה, לפחות עד חודש מאי".

יניב קטן, קפטן מכבי חיפה אמר: "היו לנו דקות טובות במיוחד פתיחה, לא היינו חדים מול השער והחמצנו המון. במשחקים כאלה צריך לנצל את המצבים ולא עשינו זאת".

ניר דוידוביץ', שערך בכורה מחודשת אחרי היעדרות בת חמישה חודשים: "הפועל ידועה במשחק ההגנה הטוב שלה וברגע שהם כובשים זה נהיה עוד יותר קשה. לאניימה היו מספר הצלות יפות מאוד ואנחנו לא היינו מרוכזים ליד השער. התאמנתי בשבועיים האחרונים והרגשתי מוכן לעמוד בשער. הודעתי למאמן והוא עשה עם זה מה שהוא חשב לנכון. מעבר לזה צריך להחמיא לאמיר אדרי שהביא את מכבי חיפה למקום הראשון ועשה עבודה נפלאה. יש תחרות ספורטיבית ואני שמח שהוא מתקדם".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק