4 המלצות WINNER ליום שלישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם ארבעה משחקים מאנגליה, צרפת וגביע הטוטו

יום שלישי 09 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

משחק 3: הפועל ראשון לציון - הפועל נצרת עילית - 1 (יחס 1.30)

שלב רבע הגמר בגביע הטוטו יוצא לדרך בו תארח ראשון לציון שסיימה במקום השני בבית 4 את נצרת עילית שסיימה שניה בבית 1. ראשון לציון בכושר לא טוב. היא במקום הרביעי בליגה כשהיא אחרי שני הפסדים רצופים לכפר סבא בבית ומול רעננה בחוץ. למזלה תשחק מולה היום אחת החלשות בליגה, נצרת עילית שמדורגת במקום ה-15 בליגה והיא אחרי הפסד 2-0 בבית מול מכבי הרצליה וגם היא אחרי ניצחון אחד בלבד בחמשת המשחקים האחרונים שלה. שתי הקבוצות הן לא ממש להיט בכדורגל הלאומי, אך לדעתי במצב הנוכחי, ראשון לציון טובה יותר מנצרת עילית וגם לדעתי תנצח כאן.


משחק 28: לידס - האל - 1 (יחס 1.55)

לידס במקום השמיני בטבלה כשהיא מנצחת בשני המחזורים האחרונים בחוץ את קובנטרי ואת סקאנטורפ. היא תארח היום את האל החלשה שמדורגת במקום ה-20 בבטלה כשזו מפסידה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. האל משחקת חלש מאוד בחוץ, לידס משחק בעיקר טוב בבית למרות שהיא נראתה מצויין בשני משחקי החוץ האחרונים שלה. הפעם יגיע משחק טוב בבית כשלדעתי היא תנצח כאן את האל בקלות.

משחק 32: פורטסמות - ק.פ.ר - 1 (יחס 2.20)

היורדת הטריה פורטסמות במקום ה-13 בטבלה כשהיא מפסידה במחזור האחרון 2-0 מול דרבי בחוץ, זאת אחרי ארבעה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את מוליכת הטבלה ק.פ.ר שמנצחת במחזור האחרון 3-1 בבית את רדינג, זאת אחרי ארבע תוצאות תיקו ברצף כשהיא בסך הכל.. אחרי 14 משחקים רצופים ללא הפסד בהם היא מסיימת שש פעמים בתיקו. ק.פ.ר קבוצה מצויינת, היא רוצה לחזור לפרמייר ליג אחרי כמה שנים טובות שהיא לא ביקרה שם. פורטסמות נמצאת בכושר טוב בסך הכל ולדעתי היא לא תפסיד כאן. ההימור שלי, אני הולך עם פורטסמות.. היא צריכה מתישהו לחזור לעצמה. ק.פ.ר לא טובה הרבה יותר מפורסטמות והביתיות כאן לדעתי תשחק לטובתה של פורטסמות. אני מסמן כאן 1, עם גיבוי ממש קטן ל-X.

משחק מספר 34: אוקזר - סט. אטיין - 1 (יחס 2.00)

שלב רבע הגמר נפתח בו תשחק אוקזר שהדיחה בשלב שמינית הגמר את באסטיה. סט. אטיין שתשחק מולה היום שיחקה גם בשלב המוקדם שם היא הדיחה את ניס ובשמינית הגמר היא מדיחה את בורדו. אוקזר במקום ה-13 בטבלה כשהיא מסיימת בתיקו במחזור האחרון מול סושו בחוץ זאת אחרי רצף של ארבעה ניצחונות. סט. אטיין מהצד השני מפסידה בשני המשחקים האחרונים שלה ללוריין בבית ומול ברסט בחוץ. בסך הכל היא עם ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה. סט. אטיין ניצחה רק פעם אחת בהיסטוריה באוקזר, זה היה לפני שנתיים וחצי. בשארית המשחקים ניצחה אוקזר בשבעה ושלושה משחקים לא הוכרעו. סט. אטיין קבוצה חביבה מאוד אך לדעתי אוקזר תמשיך את הדרך שלה היישר אל חצי הגמר. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק