מלמיליאן יקבע הלילה את עתידו

למרות הערכות בתחילת השבוע כי אורי מלמיליאן יתעקש לשחרר אנשים, גוברת ההערכה כי המאמן יתפטר בעצמו, בעיקר אם הקבוצה לא תרשים הערב במשחק גביע הטוטו מול מ.ס אשדוד

יום שלישי 09 נובמבר 2010
דורון ברגר

 מאמן בית"ר ירושלים, אורי מלמיליאן עשוי להתפטר ביממה הקרובה ובכל מקרה יחליט על עתידו סופית עד יום רביעי בשעות הצהריים. כזכור, לאחר משחקה של בית"ר ירושלים מול הפועל פ"ת (2:0) הבהירו מלמיליאן ומקורביו כי אין סיכוי שהמאמן יודיע על התפטרותו וזאת מאחר שמלמיליאן משוכנע שניתן לשחרר מספר שחקנים ובכך ליצור זעזוע גדול.

אלא שהימים האחרונים הביאו לכך שהמצב מעט שונה. עידן טל הבהיר כי הוא מבקש הזדמנות נוספת להוכיח את יכולתו, סטיבן כהן הבהיר שהוא מעוניין להישאר, סרג' איילי ודריו פרננדז עשויים לשלם את המחיר ולעזוב, אך הם לא מהווים בכל מקרה גורם משמעותי בקבוצה.

בבית"ר ירושלים חשבו בתחילת השבוע כי מלמיליאן ידרוש לשחרר שחקנים בכירים, אולם דרישה שכזו כמעט ואינה על הפרק. מלמיליאן החליט להמתין עד משחק גביע הטוטו הערב מול מ.ס אשודד, משחק שאמור להיות קל על הנייר עבור בית"ר ירושלים מאחר ואשדוד צפויה להופיע בהרכב משני. האורחת כבר העפילה לשלב הבא ובית"ר זקוקה לניצחון כדי להבטיח העפלתה לשלב רבע הגמר במפעל.

על-פי הערכות ראשונות, לאחר משחק גביע הטוטו תתקבל ההחלטה הסופית. מלמיליאן יחליט האם לעזוב בעצמו או לדרוש עזיבת שחקנים. יש לזכור כי כבר ביום ראשון הבהיר מלמיליאן לאיציק קורנפיין," יו"ר הקבוצה, שאם לא ניתן לשחרר שחקנים הוא מעדיף להתפטר. קורנפיין בתגובה סירב בכל תוקף לדון בהתפטרותו של אורי מלמיליאן.

בבית"ר ירושלים מסמנים בדאגה את משחק הליגה מול הפועל ת"א ביום ראשון. שחקן בקבוצה אמר: "האמת שאין לנו הרבה סיכוי במשחק הזה. נעשה הכל כדי לסיים בתיקו, אבל זה פשוט לא נראה ריאלי".

בבית"ר יודעים כי בתוך כמה ימים חייב להגיע שינוי דרמטי, מאחר ומיד אחרי המשחק מול הפועל ת"א מצפה לבית"ר ירושלים לוח משחקים נח יחסית. בית"ר תפגוש את הפועל ר"ג, הפועל חיפה, הפועל אשקלון, הפועל עכו והפועל קריית שמונה.

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק