טבז: אשמח אם רוני יצטרף לסיטי

מנצ'סטר סיטי תארח מחר בדרבי את מנצ'סטר יונייטד, אבל המשחק האמיתי בין הצדדים החל כבר בתחילת השבוע. כעת תורו של קרלוס טבז לדבר: "המטרה שלנו היא להתגבר על היריבה העירונית"

יום שלישי 09 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

מי שהאמין שווין רוני יחתום על חוזה חדש במנצ'סטר יונייטד, ועוד ל-5 שנים. העימות בין אלכס פרגוסון ו-ווין רוני החריף עד כדי כך שחלוץ נבחרת אנגליה והשדים האדומים כבר הצהיר כי הוא יעזוב בתום חוזהו, אבל אז, כשהיה נראה שמדובר בהחלטתו הסופית, חתם רוני על חוזה חדש ונשאר בתיאטרון החלומות.

לקראת הדרבי החם של מנצ'סטר שיתקיים מחר (רביעי), שני הצדדים כבר מספר ימים מפרגנים ועוקצים בתקשורת את יריבתם העירונית. אתמול היה זה אלכס פרגוסון, מנג'ר מנצ'סטר יונייטד שאמר שהסיטי תמשיך לבזבז כספים רבים מדי קיץ עד שיגיע התואר הראשון, וכעת היה תורו של הארגנטינאי, קרלוס טבז ממנצ'סטר סיטי לומר את אשר על ליבו.

תחילה טבז נשאר על תקופתו במנצ'סטר יונייטד, אותה עזב בטונים צורמים לאחר שנתיים במועדון: "חציתי את הכביש, עשיתי שינוי גדול ואני לא מצטער על כך. אני מבין שאולי אנשים לא הבינו את הבחירה שלי דווקא בסיטי, אנחנו מקצוענים ואנחנו צריכים לדעת לעשות את הבחירות שמתאימות לנו. עד עכשיו אני מרוצה והדברים מסתדרים בשבילי היטב".

טבז המשיך ודיבר על תקופתו ביונייטד, במיוחד לצד ווין רוני, אותו הוא לא יפגוש מחר על כר הדשא בעקבות הפציעה המשביתה את רוני זה זמן רב: "ווין הוא שחקן איכותי מאוד. שיחקתי איתו והוא גם חבר שלי, הוא אחד שעדיף שיהיה לצידך מאשר נגדך. הוא כבר שנים החלוץ הטוב ביותר בפרמיירליג לפי לדעתי. הייתי מאוד רוצה שהוא יעבור לסיטי וישחק איתי, אבל ברור שזה מורכב מאוד בשבילו לעזוב את היונייטד".

לקראת הדרבי הראשון של העונה התייחס הקפטן החדש של הסיטי: "אנחנו לא אובססיביים לגבי היונייטד. האתגר שלנו הוא להתקדם מדי עונה ובכך גם להצליח ולנצח את השכנים שלנו לעיר. כעת עלינו להתרכז במשחק מחר, זאת המטרה. משחק מול מנצ'סטר יונייטד הוא אף פעם לא קל".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק