דידייה דרוגבה חלה במלריה

חלוצה של צ'לסי נדבק בחיידק כנראה במהלך החופשה האחרונה שקיבל מאנצ'לוטי. למרות זאת, החלוץ צפוי להיות כשיר למשחק מחר מול פולהאם. דארן בנט, חלוץ סנדרלנד ונבחרת אנגליה סובל ממתיחה וייעדר כחודש

יום שלישי 09 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 דידייה דרוגבה, חלוצה של נבחרת חוף השנהב וצ'לסי חלה במחלת המלריה. כך טוען היום קרלו אנצ'לוטי, המנג'ר של דרוגבה בצ'לסי. דרוגבה, התלונן על חום וכאבי ראש בימים האחרונים ושיחק רק במחצית השניה של משחק ההפסד לליברפול ביום ראשון.

למרות זאת, אנצ'לוטי טוען שדרוגבה יהיה כשיר למשחק הליגה מול פולהאם מחר (רביעי): "עשינו לדרוגבה בדיקה ומתברר שהוא נדבק במלריה". אמר היום אנצ'לוטי על החלוץ שתרם העונה שישה כיבושים ושישה בישולים עבור האלופה.

אנצ'לוטי הוסיף: "דרוגבה איבד הרבה מהכח שלו באימונים, הוא מקבל טיפול וכרגע הוא בסדר. אני לא יודע מאיפה דרוגבה נדבק בחיידק הזה, אולי זה קרה כשהוא היה בחופשה אבל בכל מקרה הוא צפוי לשחק מול פולהאם".

חלוץ נוסף שסובל מפציעה וייעדר כחודש מהמגרשים הוא דארן בנט, חלוצה המצויין של סנדרלנד ונבחרת אנגליה. החלוץ בן ה-26 סובל ממתיחה בשריר ההאמסטרינג ויחמיץ את משחקה של נבחרת אנגליה בשבוע הבא מול צרפת.

זוהי מכה קשה במיוחד לסנדרלנד, שבנט כבש עבורה כבר העונה כשמונה שערים ומציג יכולת נהדרת. בנט יחמיץ כמובן את משחק הליגה של הקבוצה הערב מול טוטנהאם ובהעדרו אסמואה ג'יאן, שכבש צמד במשחק האחרון של הקבוצה מול סטוק, יפתח בחוד וינסה להכניס את הגנת טוטנהאם.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק