חוזר לפראג, חוזר לפראג

הדרבי הגדול של צ'כיה בין סלביה לספרטה יוצא לדרך לקרב ראש בראש על ראשות הליגה, בפורטוגל עדיין הקבוצות מחפשות כרטיס לאירופה, ווסט ברומיץ' חולמת על מקום בפלייאוף ובסקוטלנד יש מאבקי תחתית

יום ראשון 22 אפריל 2007
מערכת TELESPORT
הכדורגל הצ'כי המשובח מגיע ואיתו גם הדרבי הלוהט של פראג. ביירה מאר עשתה צרות להרבה קבוצות ותנסה גם הפעם בפורטוגל.

הצ'מפיונשיפ באנגליה לא פחות טוב מהליגה הבכירה ונראה על כך עם ווסט ברומיץ'. בסקוטלנד חוץ מהאלופה, שום דבר עוד לא סגור.

משחק מספר 58: ספרטה פראג - סלביה פראג

הדרבי הלוהט של הבירה הצ'כית. ספרטה נמצאת במקום השני בטבלה מרחק של שתי נקודות בלבד מסלביה, האורחת. במשחקי הבית של המארחים, נמצא הפסד̠בודד ביתי אחד מול 9 ניצחונות ותיקו אחד. אחוז הספיגה עומד על שישה שערים מול 20 שערי זכות. 

סלביה מנגד מגיעה מהמקום הראשון בטבלה עם 47 נקודות. במשחק האחרון הפסידה סלביה בבית דווקא מול פלזן, ומשחק קודם סיימה בתיקו 0:0 בחוץ מול האחרונה ӑטבלה. 

במפגש האחרון בין שתי הקבוצות, פירקה ספרטה פראג 1:4 את סלביה, ולא נתפלא אם גם כאן תשכיל המארחת לנצח, וגם לעלות למקום הראשון בטבלה. ההימור: 1, היחס: 1.90

משחק מספר 75: ביירה מאר - אקדמיקה קוימברה

ביירה מאר מגיעה מהמקום הלפני האחרון עם 19 נקודות בלבד מתוך 25 משחקים. יריבתה, אקדמיקה, גם כן שייכת לתחתית ונמצאת במקום ה-13 בטבלה עם 22 נקודות בלבד, מרחק שלוש נקודות מהמקום האחרון בטבלה.

בבית ביירה מאר השכילה לנצח רק פעמיים העונה, לעומתĠזאת שישה תוצאות תיקו ורק ארבעה הפסדים. אקדמיקה לעומתה, ניצחה רק שני משחקים בחוץ, הפסידה חמישה וסיימה 5 בתיקו.

ביירה מאר חוזרת לעצמה במיוחד לאחר התיקו הנפלא מול בנפיקה, והניצחון מול ויטוריה סטובל בחוץ במחזור שעבר. האורחים לא נראים בכושר, וישאירו את הנקודות בחוץ. ההימור: 1, היחס: 2.05

משחק מספר 76: בראגה - ויטוריה סטובאל

בראגה לא הצליחה לנצח בשני המשחקים האחרונים, אך גם לא הפסידה עם שתי תוצאות תיקו. מול בלננשש בחוץ ומוןל בנפיקה ליסבון באיצטדיון האור, השכילה בראגה להוציא נקודה. יריבתה מגיעה מהמקום האחרון עם 2 ניצחונות חוץ בלבד מול 7 הפסדים ותפוקה של 9 נקודות.

ויטוריה סטובאל התפרקה בשני המשחקים האחרונים, מול ביירה מאר בבית ומול פורטו בחוץ, שהנחיתה חמישה שערים לרשתה. 
č
המארחת ביתרון מאוד גדול ביוחד בבית מול יריבתה. בראגה תנסה לנצח כדי לסגור פערים עם המקום הרביעי בטבלה, בתקווה להגיע למקום באירופה. ההימור: 1, היחס: 1.30

משחק מספר 77: ברנלי - ווסט ברומיץ'

ۑמשחק השלמה של המחזור ה-44 בצ'מפיונשיפ, פוגשת ברנלי מהתחתית, את וסט ברומיץ', שעדייף נאבקת על המקום בפלייאוף. ברנלי מגיעה מהמקום ה-16 בטבלה עם מאזן של 9 ניצחונות בית מול 6 תיקו ו-6 הפסדים. 

ווסט ברומיץ', בחוץ לא כמו בבית, ועם יתרון הפסדים ĸ מול שיבעה ניצחונות בלבד. במפגש האחרון בין שתי הקבוצות, ברומיץ' ניצחה 0:3 את ברנלי. 

ברנלי משחקת מעולה בביתה. בארבעת המשחקים האחרונים, ניצחה ברנלי שלושה משחקים בעדיפות על היריבות וסיימה בתיקו מול לוטון האחרונה בטבלה. ווסט ברומיץ' לא תרצה לחזור מאוכזבת, ברנלי טובה בבית, תיקו יהמר כאן. ההימור: X, היחס: 2.75.

משחק מספר 81: פאלקירק - סט. מירן

שתי הקבוצות כבר ויתרו על חלום האליפות מבעוד מועד. המארחת נמצאת במקום השביעי בטבלה עם מאזן כמӢט דומה של ניצחונות והפסדים. 8 ניצחונות אל מול 7 הפסדים פלוס שתי תוצאות תיקו.

האורחת, סט. מירן, מגיעה מהמקום הלפני אחרון עם 27 נקודות. במשחקי החוץ ניצחה סט. מירן רק פעמיים, הפסידה 8 משחקים וסיימה 6 בתיקו.

במפגש האחרון בין שתי הקבוצות ניצחה פאלקירק 0:2 את סט. מירן, במצב הנוכחי של מירן, גם עכשיו המארחים ישיגו ניצחון נוסף. ההימור: 1, היחס: 1.75.

הצלחה גדולה למהמרים...

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק