האוזמן חתם במכבי חיפה

דרו האוזמן, הגארד שהציג יכולת מצויינת בקרית טבעון מהליגה הלאומית, חתם היום בקבוצה של אלעד חסין. האוזמן הוקפץ לחיפה אחרי שקלע בממוצע 16 נקודות למשחק בטבעון. בקבוצה מחפשים גבוה ישראלי

יום רביעי 10 נובמבר 2010
שלמה חסיד

 דרו האוזמן שחקנה של מרנין טבעון מצמרת הליגה הלאומית, קבוצת הבת של מכבי חיפה הוקפץ לליגה הראשונה וחתם במכבי חיפה מליגת העל. האוזמן בן 23, 1.82, יהודי בוגר אוניברסיטת הרווארד עשה עליה לישראל לפני יותר משנה כאשר הצטיין במחנה המבחנים השנתי במיאמי שעורך ג'ף רוזן והצטרף להפועל מרנין קרית טבעון בליגה השניה

האוזמן גילה העונה יכולת מצוינת במרנין טבעון עם ממוצעים נהדרים של 16.2 נק', 4.3 ריב', 5.2 אס', 2.0 חט' ב-31 דק' בממוצע. האוזמן היה הכוכב של טבעון בפתיחת העונה והוביל אותה למקום הראשון עם מאזן מצויין של 1:5.

יכולתו המצויינת של האוזמן לא נעלמה מעיני הצוות המקצועי של מכבי חיפה הסובלת ממחסור קשה בישראלים עקב פציעותיהם הקשות של דרק גלזר בתחילת העונה ויוני ניר לאחרונה. אמש (יום ג') עוד שיחק האוזמן במדי טבעון ורשם 22 נק' ו-6 אס' בנצחון החוץ של טבעון על בארי 82-91.

ארנון שירן, סגן יו"ר מכבי חיפה : "זו מטרת קבוצת הבת שלנו, להוות עתודה למכבי חיפה, ושיהיה ניתן לבצע מהלכים מהירים ופשוטים כשצריך. האוזמן הובא מראש כשחקן כשרוני וצעיר בוגר קולג' שעתידו במכבי חיפה. בעונה שעברה סבל דרו מפציעה ובהמשך נכנס אט אט לעניינים ובסיום העונה כבר ראו את יכולותיו. העונה הוא כבר שלט בליגה השניה וללא ספק מקומו בליגת העל ולנוכח המצוקה אליה נקלענו בישראלים הוא יוכל לסייע לנו"

במכבי חיפה ממשיכים גם בחיפושים אחרי גבוה ישראלי. הקבוצה חייבת מאסה בצבע אחרי הפציעה של יוני ניר המצויין ואחרי שיניב גרין דחה הצעה להצטרף. בקבוצה ימשיכו לבחון אופציות לחיזוק, כאשר גם ניר כהן נמצא על הכוונת.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק