אולמרט ביקש. אורי יחליט בקרוב

אורי מלמיליאן, מאמן בית"ר ירושלים ויו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין נפגשו היום שוב וערכו דיון לגבי העתיד המועדון. מלמיליאן דורש שיחרור ארבעה שחקנים וחיזוק בינואר כתנאי להישארותו. בבוקר קיבל המאמן טלפון מראש הממשלה לשעבר

יום חמישי 11 נובמבר 2010
שלמה חסיד

מאמן בית"ר ירושלים, אורי מלמיליאן נפגש היום פעם נוספת עם יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין כדי לדון בלאן פניו של המועדון ושל המאמן עצמו. 

בסיום הפגישה התברר כי מלמיליאן דורש לשחרר ארבעה שחקנים שלטענתו לא התאמצו מספיק במשחקי הקבוצה ובנוסף הוא דורש חיזוק של הקבוצה בחודש ינואר, אולם ספק רב אם קורנפיין יכול לקבל דרישה זו. 

 הבעיה במהלך שכזה היא שבית"ר ירושלים תצטרך לשלם משכורות לשחקנים שחוזיהם יופרו ובמקביל יצטרך המועדון לשלם חוזים חדשים עבור שחקני הרכש, מה שיגרום לגירעון הקבוצה לגדול באופן משמעותי.

מצב הקבוצה גרם למלמיליאן לפנות ליושב ראש, לאחר שהקבוצה השיגה רק ניצחון ליגה אחד בתשעה מחזורים וההפסד להפועל פ"ת במחזור האחרון סיבך אותה עמוק בתחתית, כל זאת לפני המשחק הקשה שמצפה לה מול האלופה הפועל ת"א במחזור הקרוב.

ביום רביעי בבוקר זכה מלמיליאן לשיחת טלפון מפתיעה מאוהד הקבוצה, אהוד אולמרט, ראש הממשלה לשעבר, שביקש ממנו להישאר בקבוצה. מלמיליאן היה נרגש מאוד משיחת הטלפון וזו אחת הסיבות שהשהה מעט את החלטתו.

מלמיליאן נראה כועס לאחר ההפסד 2:0 להפועל פתח תקווה באיצטדיון טדי במיוחד על השחקנים, שלטענתו קיימו 'שביתה איטלקית' והפרו את האיזון והכימיה הקבוצתית לטובתם האישית.

למרות הניצחון 0:8 הגבוה בגביע הטוטו מול מ.ס אשדוד, הרוחות בקבוצה הירושלמית עדיין לא פסקו וביום חמישי אמורה להתקבל ההחלטה הגורלית על המשך עתידו המקצועי של מלמיליאן בקבוצה ואף עתידם של מספר שחקני מפתח. 

תמונה: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק