גרנט הזועם עלול לעמוד לדין

אברהם גרנט, שקבוצתו איכזבה עם תיקו 2:2 מול ברומיץ עלול לקבל זימון לדין משמעתי אחרי שהתפרץ כלפי השופט מייק דין בעקבות פסיקת הפנדל שלו וגם נראה כשהוא זורק בקבוק מים לעבר קוון המשחק

יום חמישי 11 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 אברהם גרנט, מאמנה הישראלי של ווסטהאם ממשיך לחפש ניצחון ליגה שני העונה, אחרי שאתמול שוב היה קרוב וקבוצתו הובילה 1:2 מול ווסט ברומיץ, אך כמו במחזור הקודם מול בירמינגהאם סיימה רק בתיקו 2:2 ונותרה במקום האחרון.

אם לא די בצרות המקצועיות של גרנט, המאמן עלול לעמוד לדין משמעתי בהתאחדות האנגלית בעקבות התפרצותו אתמול כלפי מייק דין, שופט המשחק מול ברומיץ שהעניק לברומיץ' פנדל מפוקפק אותו ניצל אודמינגווי וכבש לזכות האורחים.

בנוסף לכך, על פי הטענות באנגליה, גרנט נראה כשהוא משליך בקבוק מים על קוון המשחק, מיד אחרי שער השיויון של סקוט פארקר. השופט החזיר לאחר מכן פנדל לזכות ווסטהאם, אותו כבש פיקיון, אבל גרנט לא נשאר חייב.

"אנחנו משתפרים ממשחק למשחק. חבל מאוד שאיבדנו את היתרון אבל אבל אנחנו משחקים טוב וזה מה שמתסכל יותר מכל דבר אחר. האוהדים שלנו מבינים, הם רוצים עוד נקודות, אבל אין יותר ממני, מהצוות המקצועי ומהשחקנים שרוצים את אותן נקודות. כולם יכולים לראות שאנו משחקים טוב, ומהנסיון שלי – אם נמשיך לשחק בצורה הזאת הנקודות יגיעו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק