איתי שכטר יחמיץ גם את ביתר

החלוץ הפצוע של הפועל ת"א לא הצליח להתאמן גם היום וייעדר גם מול בית"ר ביום ראשון. הפועל עלולה לספוג הפסד טכני בדרבי בגביע הטוטו בעקבות שיתופו של רמי דואני שלא כחוק. גם אשקלון שיתפה שלא כחוק את ערן לוי

יום חמישי 11 נובמבר 2010
שלמה חסיד

אחרי שסיימה בתיקו 3:3 אתמול בדרבי בגביע הטוטו, התפנתה הפועל ת"א להכנות לקראת משחק הליגה הבא שלה מול בית"ר ירושלים ביום ראשון הקרוב. מי שלא הצליח להשתתף באימון היום הוא איתי שכטר, החלוץ הפצוע שככל הנראה ייעדר גם מול בית"ר.

שכטר, סובל מהמתיחת הטורדנית שלא ולא הצליח להתאמן עם חבריו. שכטר, החמיץ גם את משחקיה האחרונים של הקבוצה מול מכבי חיפה בליגה ומול שאלקה בליגת האלופות. בהעדרו של שכטר, ימשיכו בן סהר וטוטו תמוז לאייש את החוד של גוטמן במשחק מול בית"ר הלחוצה.

זה יהיה משחק מיוחד עבור טוטו תמוז, שהתחיל את העונה בבית"ר, אך הצטרף להפועל ת"א כחלק משחקני החיזוק שהגיעו לקראת המשחקים בליגת האלופות.

הפועל ת"א תספוג הפסד טכני?

 בשורה מצוינת לאוהדי מכבי תל אביב. אלה יוכלו כנראה לחגוג בקרוב ניצחון בדרבי תל אביבי על הפועל תל אביב. הסיבה: הבוקר התברר כי במשחק התיקו 3:3 בין הפועל למכבי במסגרת גביע הטוטו, ביום רביעי בערב, שיתפה הפועל את הבלם רמי דואני, למרות שאין לו כרטיס שחקן.

הפועל שיתפה במשחק מספר שחקני נוער וכן את דואני שהעונה לא רשום בסגל הקבוצה.  דואני עומד לעבור בקרוב לארצות הברית ובינתיים הוא שומר על כושר באימוני הפועל תל אביב. דואני לא מתאמן באופן קבוע, אך לאחרונה ערך בדיקות רפואיות.

אלא שהשחקן נרשם בהתאחדות ובבקרה ללא טופס בדיקה רפואית שמאושר על ידי ההתאחדות. בהפועל טענו היום כי מדובר בבעיה טכנית, מאחר שהשחקן עבר את הבדיקות.

תובע ההתאחדות, עו"ד שלום אבן עזרא, יעמיד את הפועל לדין ואין כמעט ספק שהעונש יהיה הפסד טכני. הפועל עלולה לספוג עונש נוסף. בכל מקרה, הפועל ומכבי תל אביב לא יבקשו לערוך משחק חוזר מאחר שאין משמעות למשחק. הפועל כבר הודחה מהמשך המשחקים ואילו מכבי העפילה לשלב הבא.

גבע תלם, דובר הפועל ת"א, מסר : "רמי דואני נרשם בהתאחדות לכדורגל ועבר בבקרה התקציבית. הוא עבר את הבדיקה הרפואית לפני כחודש, אך מסיבה מסוימת הטופס לא הגיע להתאחדות".

הפועל אשקלון שניצחה באמצע השבוע את הפוןעל באר שבע 0:3 בגביע הטוטו, תעמוד גם היא לדין ותספוג הפסד טכני לאחר ששיתפה את ערן לוי שלא כדין.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק