מנג'ר בלקפול מאיים על התפטרות

הנהלת הפרמייר-ליג החלה בחקירה נגד איאן הולווי אחרי שזה שזה ערך לא פחות מ-10 שינויים בהרכב שלו במשחק הליגה אתמול (רביעי) מול אסטון וילה שהסתיים בהפסד 3:2: "אם אקבל קנס אתפטר"

יום חמישי 11 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 האם איאן הולווי, המנג'ר של דקל קינן בבלקפול יתפטר מתפקידו? כנראה שכן. הולווי, נמצא כעת תחת חקירה של הנהלת הפרמייר-ליג אחרי שהוא ביצע באופן מאוד מפתיע וחריג לא פחות מ-10 שינויים בהרכב שלו במשחק הליגה מול אסטון וילה אתמול (2:3 לאסטון וילה).

למרות ההרכב המשני, בלקפול נתנה פייט לאסטון וילה והפסידה רק משער שנכבש בתוספת הזמן, אבל בפרמייר-ליג לא לוקחים סיכונים וכבר קנסו ב-20,000 פאונד בעונה שעברה את מנג'ר וולבס אז, מיק מקארתי אחרי שזה ביצע 10 שינויים בהרכב הקבוצה שלו במשחק מול מנצ'סטר יונייטד.

אולם, בניגוד למקארתי שהודה שהוא נתן מנוחה לשחקנים הבכירים שלו לקראת משחק התחתית החשוב מול בארנלי שחיכה לו אחרי המשחק מול היונייטד, הולווי מתעקש שההרכב שהעלה מול אסטון וילה היה הרכב חזק ושלא היתה לו ברירה בגלל הלו"ז הצפוף של הקבוצה שלו.

כשנשאל הולווי מה יעשה אם יקבל קנס כמו מקארתי הוא ענה: "אני אתפטר, אי אפשר לעבוד ככה". כאמור, במחזור הבא מצפה לבלקפול, בה משחק כזכור דקל קינן משחק תחתית קריטי מול ווסטהאם של אברהם גרנט וייתכן שזו הסיבה שהולווי העדיף לשמור על השחקנים הבכירים שלו למשחק מול גרנט והקבוצה שלו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק