לא רוצים להפסיד עד סוף הסיבוב

בני יהודה, לאחר שבעה משחקים ללא הפסד, מגיעה הערב לאשדוד. ניצן שירזי מקווה להמשך יכולת טובה של קבוצתו. אלי אברבנל הפצוע והמרוחקים אסי בלדוט ואלי ביטון מחוץ לסגל

שבת 10 פברואר 2007
עדי גלסקה
בבני יהודה כבר חולמים על מרכב הטבלה ומעלה, זאת לאור יכולת הקבוצה במשחקים האחרונים. הקבוצה של ניצן שירזי שלא הפסידה בשבעת מחזורי הליגה האחרונים תתארח הערב אצל מ.ס אשדוד.

מגן בני יהודה, אלי אברבנל שסובל מפציעה יהיה מחוץ לסגל, בשכונה מאמינים שבשבוע הבא הוא יהיה כשיר למשחק. שירזי יאלץ להסתדר גם ללא אלי ביטון המורחק ואסי בלדוט המוצהב. מי שחוזרים להרכב לאחר שריצו עונש הרחקה הם החלוץ ליאור אסולין והמגן סאלם אבו סיאם.

שיחת השבוע במועדון הכתום היתה אי שיתופו של קובי דאג'ני במשחקה של הנבחרת האולימפית מול מקבילתה האוקראינית. בקבוצה טוענים שלביקורת של היו"ר חזי מגן על מאמן האולימפית, גיא לוי, היו השפעה גדולה וגרמו לאי שיתופו של דג'אני. עוד סבורים שלוי חימם את דג'אני מחצית שלמה, ללא כל כוונה לשתפו במשחק.

מאמן בני יהודה, ניצן שירזי אמר לקראת המשחק: "אנחנו בתקופה טובה ורוצים המשכיות, המטרה שלנו לא להפסיד עד תום הסיבוב לפחות. אשדוד קבוצה מצויינת, שנמצאת בתקופה פחות טובה ואני מקווה שנדע לנצל זאת".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק