3 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם שלוש המלצות למשחקי סוף השבוע באירופה. הכנסו וקראו את ההמלצות

יום שישי 12 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

משחק 4: פירט - אוגסבורג - 2 (יחס 2.40)

פירט מדורגת במקום השביעי בליגה הגרמנית השנייה, היא בכושר גרוע אחרי ארבעה הפסדים רצופים, שלושה בליגה ואחד בגביע. היא תארח היום את אוגסבורג שמדורגת שני מקומות מעליה, במקום החמישי בטבלה כשזו מנצחת ברציפות בארבעת המשחקים האחרונים שלה, שלושה בליגה ואחד בגביע אחרי הארכה. פירט משחקת מצויין בבית, מאזנה עומד על ארבעה ניצחונות בשישה משחקים כאשר אוגסבורג בחוץ עם מאזן של שלושה ניצחונות ושלושה הפסדים ללא תוצאות תיקו. השתיים נפגשו כבר העונה במסגרת הגביע בפירט, שם ניצחה אוגסבורג בתוצאה 4:2 אחרי הארכה. אוגסבורג בכושר מצויין, פירט חלשה מאוד לאחרונה, למרות המאזן הביתי המרשים שלה, אני הולך כאן עם האורחת. 

 משחק 19: פרסטון - האל - 1 (יחס 1.95)

משחק תחתית במסגרת הצ'מפיונשיפ האנגלי בו תארח פרסטון החלשה שמדורגת במקום ה-23 בטבלה, את האל שגם היא חלשה מאוד ומדורגת מקום אחד מעליה. פרסטון מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. גם האל מגיעה למשחק היום באותו המאזן עם שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. חמישה מתוך ששת המשחקים בין השתיים בעבר הוכרעו, פרסטון ניצחה בשלושה משחקי בית, האל ניצחה בשני משחקי בית. מאזן הבית של פרסטון העונה עומד על חמישה הפסדים בשמונה משחקים עם שני ניצחונות, האל בחוץ חלשה מאוד ומפסידה בארבעה משחקים ומנצחת פעם אחת בלבד. פרסטון תגיע למשחק היום בהרכב מלא, האל תחסר את האשבי. רק בגלל העובדה ששתי הקבוצות חלשות מאוד, לדעתי פרסטון תנצל את הביתיות שלה ותנצח כאן. מול כל קבוצה אחרת, זה היה נגמר בהפסד נוסף. אני מסמן כאן 1, חזקו ב-X.

משחק 22: מדיירה - מאריטימו - X (יחס 2.75)

מדיירה מדורגת במקום הרביעי בליגה הפורטוגלית. היא נמצאת בכושר מצויין והיא אחרי ארבעה ניצחונות במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. מאריטימו מהצד השני מדורגת במקום ה-13 בטבלה, כשהיא מפסידה רק פעם אחת במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה, אך היא מנצחת פעמיים בלבד מתוך 13 המשחקים האחרונים שלה. שמונה מתוך עשרת המשחקים האחרונים בין השתיים הוכרעו כששבעה מהם לטובת הקבוצה הביתית. מאריטימו בגדול טובה יותר ממדיירה אך היא לא בכושר טוב, היא מרבה לסיים בתוצאות תיקו. למרות זאת אני מאמין שלפחות נקודה אחת היא תצליח להוציא ממדיירה. אני מסמן כאן X. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק