דה סילבה וידין כשירים לביתר

איתי שכטר לא יכלל בסגל הקבוצה ובן סהר ימשיך לקבל את הקרדיט בחוד ההתקפה לצידו של תמוז. בחלק האחורי הבעיות נמשכות: דאגלס דה-סילבה ואביחי ידין החלימו מפציעותיהם, באדיר ושיש בספק

יום שישי 12 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

ביום רביעי האחרון התמודדה הפועל תל-אביב בדרבי גביע הטוטו עם שחקני הספסל שלה מחוזקים במספר שחקני נוער במטרה לאפשר מנוחה לשחקני ההרכב הראשון לקראת משחק הליגה ביום ראשון הקרוב מול בית"ר ירושלים (20:45, בלומפילד).

כבר באימון הקבוצה ביום חמישי בערב נודע כי איתי שכטר הסובל מכאבים ימשיך להיעדר וינסה לשוב לאימונים רק בתחילתו של השבוע הבא, אבל אלי גוטמן זכה לבשורות משמחות באימון הצהריים למחרת כאשר דאגלס דה-סילבה ערך אימון חילקי והוא ישוב להרכב הקבוצה, אם לא יבקש אחרת באימון המסכם בשבת.

מי שלא התאמן גם הבוקר הוא הקפטן וחברו למרכז ההגנה של דה סילבה, וואליד באדיר שנמצא בספק גדול למשחק. אם באדיר לא יוכל ליטול חלק, את מקומו יתפוס הדרום אפריקאי, ביבאן פרנסמן.

שחקן נוסף שהחלים ויעמוד לרשותם של אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס הוא הקשר האחורי, אביחי ידין שהשלים היום אימון מלא וצפוי לחזור להרכב, כשגם אפשרות של הצבתו כבלם עדיין על הפרק אם גם באדיר וגם דה סילבה לא יהיו כשירים במאת האחוזים. גל שיש סובל מכאבים מאז משחק גביע הטוטו והצוות הרפואי הורה לו שלא להתאמן עם הקבוצה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק