זו השנה של ירושלים

חבר הנהלת הפועל י-ם, רוני הירשנזון, מחמם את הגיזרה עם מכבי בראיון ל-TELESPORT :" אנחנו באים לנצח ולצבוע את יד אליהו באדום"

יום ראשון 22 אפריל 2007
שלמה חסיד

האווירה בין מכבי תל אביב להפועל ירושלים מתלהטת לקראת הסופר קלאסיקו בין  ש۪י הקבוצות ביום חמישי בנוקיה.

חבר ההנהלת הפועל ירושלים , רוני הירשנזון, מאנשים החשובים במערכת הירושלמית (חתנו אייל חומסקי הוא יד ימינו של דני קליין) העניק היום ראיון מיוחד ל -TELESPORT  ובו לא היסס ל۔גיד שאליפות תלך השנה לירושלים.

הירשנזון: " אנחנו באים ליד אליהו בשביל לנצח ולצבוע את המגרש באדום . הייתי  אתמול בערב באימון ראיתי את האוירה ובכל משחק  לנצח. אני חושב שהמשחק ביום חמישי אינו מהמשחק החשוב אלא יהיה זה משחק&nbsɰ; גמר הפליאוף . אך עד אז הדרך ארוכה ובינתיים העונה שלנו נראת טוב.

 אתם טובים יותר ממכבי?

"הנקודה היא שהאליפות תוכרז במשחק אחד. אם היה מדובר בסדרה היינו יכולים לקחת בגדול. משחק אחד תלוי אך הוא מתפתח.תחושӪ הבטן שלנו היא שזו השנה שלנו ואפשר לעשות זאת".

גם השחקנים חושבים ככה?

" כולם רוצים, אני חושב שזה אפשרי חווינו עונה טובה, דן שמיר הוא הוא הצלחה גדולה, מאמן שמאוד מתאים לנו , סה"כ זו שנה טובה שהתחילה קצת צולע אך השתפרה תוך כדי תנועה."

אם לא השנה אז אף פעם?

" לא, העניין הוא ההמשכיות. אחרי העונה יש עוד עונה. עד עכשיו אחרי כל עונה שינינו את הסגל אחרי הזכייה ביול"ב לקחו מאיתנו שחקנים ואחרי שלא היינו טובים עשߙנו  הכל כדי להיות יותר טובים. השנה נצטרך לשמור על הקיים .המשכיות היא דבר חשוב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק