6 המלצות WINNER לשבת

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם ששה המלצות למשחקי סוף השבוע באירופה ובליגת העל. הכנסו וקראו את ההמלצות

שבת 13 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

ליגה אנגלית:

משחק 41: וולבס - בולטון - 2 (יחס 2.80)

וולבס במקום הלפני אחרון בטבלה כשהיא מפסידה בארבעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תחסר היום למשחק את זובאר, קראדוק ואת גווארדיורה. מולה תשחק היום בולטון שמדורגת במקום השישי בטבלה. בולטון אחרי תיקו במחזור האחרון מול אברטון כשלפני כן היא מנצחת את טוטנהאם ומפסידה לליברפול. בולטון תגיע למשחק היום ללא ארבעה שחקנים, גארנר, אובראיין, דייויס וסמואל. בולטון ניצחה בוולבס בשמונה משחקים בלבד מתוך 36 כשמתוך שבעת המשחקים האחרונים בין השתיים, ניצחה בולטון בחמישה משחקים. וולבס לא נראית טוב לאחרונה ולמרות שבולטון גם לא מרשימה בחודש וחצי האחרונים, אני מהמר כאן על ניצחון חוץ שלה. הייתי מגבה בכל זאת בתיקו.

משחק 61: סטוק - ליברפול - 2 (יחס 1.70)

סטוק מדורגת במקום ה-16 בטבלה כשהיא מנצחת במחזור האחרון 3-2 את בירמינגהאם החלשה זאת אחרי ארבעה הפסדים רצופים. סטוק תחסר למשחק היום את דלף ואת סיבידה כשהיא תארח את ליברפול שמסיימת בתיקו 1-1 מול וויגאן במחזור האחרון, זאת אחרי חמישה ניצחונות רצופים. ליברפול התקדמה עד למקום התשיעי בליגה והיא תשחק היום ללא באבל, קול, ג'ונסון והאגר. זה נכון שלא פשוט לנצח בסטוק אבל אחרי התיקו במחזור האחרון, ליברפול לא רוצה שוב לשקוע לתקופה חלשה. היא תיתן כאן את כל מה שיש לה ולדעתי היא תנצח פה.


ליגה גרמנית:

משחק 34: ורדר ברמן - פרנקפורט - X (יחס 2.90)

ברמן מגיעה למשחק היום בכושר גרוע מאוד. היא במקום ה-11 בטבלה ואם לא די לה בשלושה הפסדים רצופים בליגה, בגביע ובליגת האלופות, היא מושפלת במחזור האחרון 6-0 מול שטוטגרט שמדורגת מתחתיה בטבלה. ברמן חסרה מאוד גם היום כשהיא ללא בורובסקי, פיזארו, בואניש, פאסנן, פריץ, ואנדר ונאלדו. פרנקפורט מהצד השני במקום הרביעי בטבלה, היא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות רצופים ושישה בשבעת המשחקים האחרונים שלה. פרקנפורט תחסר למשחק היום את מאייר ואת ריברו בקישור ואת המגן כריס. למרות העדיפות על הניר של פרנקפורט, היא עדיין קבוצה חלשה יותר מברמן אבל מהצד השני קשה לי לסמוך על ברמן שתשיג פה ניצחון חשוב. אני הולך על בטוח, מסמן X מצד אחד ונמנע להמר על המשחק הזה לחלוטין, מהצד השני.

משחק 37: קייזרסלאוטרן - שטוטגרט - 2 (יחס 1.90)

קייזר מדורגת במקום ה-15 בטבלה כשהיא אחרי הפסד ללברקוזן במחזור האחרון, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים 3-0 על גלאדבך בליגה ו-3:0 על בילפילד בגביע. קייזר תארח היום את שטוטגרט שמנצחת בארבעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה כשהיא דורסת במחזור האחרון בבית 6-0 את ורדר ברמן כשלפני כן היא מנצחת 3-0 בחטאפה בליגה האירופית, 3-1 בגביע ו-2:0 על סט. פאולי לפני כמה שבועות. קייזר תשחק היום ללא המגנים דיק ורונדאיי כשגם הקשר וואלך והחלוץ אמרי יעדרו. שטוטגרט מהצד השני תחסר את קוזמאנוביץ', אלסון ואת סארדאר. אם שטוטגרט תביא חצי יכולת מהמשחק האחרון שלה למשחק הזה, אין סיבה שהיא לא תנצח את קייזר, קבוצה חלשה ממנה בהרבה. אני מסמן כאן 2.

ליגת ווינר:

משחק 48: בני יהודה - מ.ס. אשדוד - 1 (יחס 1.70)

בני יהודה בכושר טוב. היא במקום ה-11 בטבלה כשהיא מנצחת בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה כשהיא דורסת במשחק האחרון את מכבי פ'ת בגביע הטוטו 4-1. במשחקה האחרון בליגה היא נכנסה לפיגור 2-0 מול קרית שמונה בחוץ אך היא ידעה לחזור לעצמה ולהשוות את המשחק ל-2:2 בסיום. מולה תשחק היום מ.ס. אשדוד שמפסידה במשחקה האחרון בגביע הטוטו 8-0 מול בית'ר ירושלים כשלטובתה יאמר שהיא שיחקה עם חצי הרכב שחקני נוער צעירים מאוד מול בית'ר ירושלים בהרכב כמעט מלא. לפני התבוסה ניצחה אשדוד בשני משחקי הליגה 2-0 בסכנין ו-3:0 בבית את בית'ר ירושלים. להרכב של בני יהודה חוזרים איציק עזוז, אביב חדד, עמרי אפק ולירוי צעירי כאשר המגן עוז ראלי פצוע ולא ישחק. באשדוד מהצד השני חוזר לסגל מתן אוחיון. אשדוד נמצאת בכושר לא רע בסך הכל מלבד ההפסד הלא כשור בגביע הטוטו. מהצד השני בני יהודה נראית מצויין במשחקים האחרונים שלה ואם היא תשחק היום כפי ששיחקה ב-20 הדק' האחרונות מול קרית שמונה במחזור האחרון, אין לי ספק שהיא תנצח כאן. אני מסמן כאן 1.

משחק 52: הפועל חיפה - הפועל ב'ש - X (יחס 2.85)

אחרי ניצחון יפה בליגה 3-2 על מכבי פתח תקווה, מפסידה הפועל חיפה בדרבי למכבי חיפה 1-0 בגביע הטוטו. חיפה תשחק היום מול הפועל ב'ש שמדורגת במקום השביעי בטבלה. ב'ש מגיעה למשחק היום חרי שני הפסדי חוץ רצופים לאשקלון בגביע הטוטו ולהפועל ת'א בליגה, בשני המשחקים האלו היא ספגה שלושה שערים בכל משחק. הפועל חיפה תחסר למשחק היום שני שחקנים חשובים, סשה סטויאנוביץ' וגולן חרמון שנפצעו בגביע הטוטו השבוע. גם ב'ש מגיעה למשחק היום חסרה כמה שחקנים חשובים כמו ריקרדו פרננדס הפצוע, כשגם ליאור אסולין לא ישחק בגלל צהובים. ב'ש לא ניצחה בקרית אליעזר בארבע השנים האחרונות ולדעתי גם הפעם זה לא יקרה. הפועל חיפה תנסה להשיג גם היום תוצאה טובה כמו במחזור האחרון, החסרונות של ריקרדו פרננדס ואסולין בב'ש לדעתי יורגשו מאוד. אני מהמר על תוצאת תיקו.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק