המלצת WINNER למשחק NBA

כריס בוש פוגש את האקסית: הכוכב שנטש בקיץ למיאמי היט, ובינתיים מתקשה להסתגל אליה, יגיע הלילה עם קבוצתו החדשה למפגש מול הראפטורס, שלא מצליחים להתגבר על עזיבתו. אז איך זה יגמר? נא לכוון שעונים

שבת 13 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 הלילה זה סוף סוף קורה: כריס בוש יפגוש את טורונטו ראפטורס, האקסית המיתולוגית שלו, שבחרה בו בדראפט 2003, ומאז הוא הפך לכוכב הכי גדול שלה בכל הזמנים, מבחינת מספרים ובכלל.

בינתיים במיאמי בוש לא מתקרב למספרים המפוארים שהיו לו בראפטורס. ממוצע הנקודות שלו עומד על 14.8 והוא  נוטל רק 6 ריבאונדים למשחק.  "אני לא לוקח מספיק ריבאונדים כי שיטת ההגנה שאנחנו משחקים פשוט זרה לי ואני עדיין צריך להפנים אותה", אמר בגילוי לב ערב המפגש מול קבוצתו הקודמת - זו שניצחה רק פעמיים בתשעת משחקי הפתיחה ועדיין לא הצליחה להתגבר על משבר עזיבתו.

הראפטורס הפתיעו אתמול את אורלנדו 106:110, כאשר אנדראה ברניאני מוביל את קבוצתו עם 27 נקודות, והיא תשאף לייצר מומנטום חיובי בניצחונות. אלא שלמיאמי יש את הבעיות שלה, היא  הפסידה פעמיים ברציפות בביתה (ליוטה ולבוסטון), והפסד שלישי ברציפות הלילה יגרום למבקריה הרבים להשחיז את הסכינים ולהתחיל לחפש ראשים. 

דווין וויד, כוכב מיאמי, קלע רק 2 מ-12 ניסיונות בהפסד 107:112 לבוסטון. "היה לי משחק חלש מאוד", הודה הכוכב. "יש ערבים כאלה, אבל בליגה של 82 משחקים תמיד יש את המשחק הקרוב שהוא ההזדמנות הכי טובה לתקן".

מיאמי חייבת להתחיל לפרוע שטרות וטורונטו אחרי המאמץ הגדול שהשקיעה אתמול בלילה, תגיע למשחק הזה מעט עייפה ותאפשר למיאמי לחגוג על חשבונה.

משחק מספר 83: מיאמי - טורונטו 15+. ההימור: 1 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק