3 המלצות WINNER לליגה הלאומית

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם שלוש המלצות למשחקי היום בליגה הלאומית

יום שני 15 נובמבר 2010
שלמה חסיד

 אחווה עראבה - רמת השרון - 2 (יחס 1.40)

עראבה במקום האחרון בטבלה כשהיא מפסידה בשלושה משחקים מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תשחק היום מול רמת השרון שנמצאת בכושר מצויין והיא מנצחת בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. בעונה שעברה רשמת השרון לא צלחה את המשחקים שלה מול עראבה כשהיא סיימה מולה בתיקו בחוץ והפסידה בבית. העונה עראבה ממש חלשה כשלדעתי רמת השרון תנצח את המשחק הזה בחצי הליכה.

הפועל הרצליה - מכבי בת ים - X (יחס 2.55)

הרצליה במקום השישי בטבלה כשהיא מסיימת בתיקו בכל שלושת המשחקים האחרונים שלה, ובסך הכל היא אחרי שבעה משחקים ללא הפסד עם ארבע תוצאות תיקו ושלושה ניצחונות. מולה תשחק היום מכבי בת ים שמדורגת במקום התשיעי בטבלה כששימו לב לכושר שבת ים מגיעה למשחק היום.. היא מנצחת בכל חמשת המשחקים אחרונים שלה כולל במשחק האחרון מול מכבי הרצליה בגביע הטוטו בפנדלים. בת ים קבוצה קטנה, בסך הכל, אבל עם המון כישרון. על הנייר המשחק הזה דיי מאוזן וכך גם לדעתי תהיה התוצאה בתום 90 דק'.

הפועל רעננה - נצרת עילית - 1 (יחס 1.30)

רעננה במקום השני בטבלה כשהיא מנצחת בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה כשהיא תשחק היום מול נצרת עילית, אחת הקבוצות החלשות בליגה שמדורגת במקום ה-15, הלפני אחרון בטבלה כשזו מנצחת במשחקה האחרון בגביע הטוטו 4-1 את ראשון לציון אבל בכל מה שנוגע לליגה, הקבוצה אחרי שישה הפסדים בשבעת המשחקים האחרונים שלה. נצרת עילית חלשה מאוד, רעננה בדרך לליגת העל. היא תנצח את המשחק הזה.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק