צביקה צמח החליף את שלומי דורה

אחרי שישה הפסדים רצופים, הנהלת הפועל ר"ג החליטה להיפרד מהמאמן שלומי דורה, שהגיע רק הקיץ לקבוצה. צביקה צמח מונה למחליפו עוד באותו היום: "היינו צריכים זעזוע"

יום שני 15 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 אחרי שישה הפסדים רצופים ושפל שהגיע לשיאו אתמול עם ההפסד 3:1 למכבי חיפה, החליטה הנהלת הפועל ר"ג להיפרד ממאמנה שלומי דורה, שהתמנה רק הקיץ כמאמן הקבוצה.

דורה, פתח את העונה עם ר"ג בתנאים קשים מאוד ובמינוס 4 נקודות אך קיווה שיוכל להוציא את הקבוצה מהבוץ. תחת שרביטו של דורה, ר"ג פתחה לא רע את העונה והצליחה להשיג 5 נקודות בארבעת מחזורי הפתיחה, אולם מאז הקבוצה נמצאת בצניחה חופשית.

הבוקר נפגש דורה עם הנהלת הקבוצה וסוכם על עזיבתו של המאמן. עוד באותו היום הודיעה הנהלת הקבוצה על מחליפו של שלומי דורה - צביקה צמח שחתם עד סיום העונה. כזכור, צמח אימן בעבר את הפועל רעננה והקשר בין הצדדים נוצר בעקבות מנכ"ל הקבוצה, עמי קטלמן שהחליף בתפקיד לפני כשבועיים את שחר בן עמי. צמח וקיטלמן שיתפו פעולה ברעננה.

דורה, היה זה שבנה את הסגל של הפועל ר"ג והביא גם שמות די מבטיחים עם רזומה בליגת העל כמו דימיטאר טלקיסקי ואלין טופוזאקוב, ששיחקו בהצלחה בהפועל ת"א. אולם הקבוצה הציגה יכולת רעה וכבשה שער אחד בלבד בששת המחזורים האחרונים.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק