דן אייבנדר ייעדר חודש וחצי

הקשר הצעיר שנפצע בכתפו אתמול במהלך משחקה של בית"ר ירושלים מול הפועל ת"א, סובל משבר בעצם הבריח וייעדר תקופה ארוכה. עידן טל, ברוכיאן ומישאלוב סובלים ממתיחות. בית"ר תועמד לדין בגין קריאות גזעניות של אוהדיה

יום שני 15 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 מעודדת מעט מהתיקו מול הפועל ת"א בבלומפילד אתמול, חזרה בית"ר ירושלים להתאמן ולהתכונן למשחק הליגה הבא שלה באיצטדיון טדי מול הפועל ר"ג, סוגרת הטבלה.

המשחק האגרסיבי והמאמץ הרב שהשקיעו שחקני בית"ר מול האדומים, נתן את אותותיו והיום התבשרו בקבוצה שייאלצו להסתדר בתקופה הקרובה ללא דן איינדבר, הקשר הצעיר שקיבל ממלמיליאן הזדמנות ופתח בהרכב.

אייבנדר, נפל אתמול במהלך המשחק לא טוב על כתפו והיום התברר כי הוא סובל משבר בעצם הבריח, מה שייאלץ אותו לנוח מספר שבועות והוא צפוי להיות כשיר לחלוטין רק בעוד חודש וחצי עד חודשיים.

אייבנדר, לא היה השחקן היחיד שנפצע במהלך המשחק מול הפועל ת"א. גם עידן טל שהוחלף במחצית סובל ממתיחה אך צפוי להיות כשיר להפועל ר"ג. מושיקו מישאלוב וגם אבירם ברוכיאן סובלים גם הם ממתיחות אך בקבוצה מקווים שגם הם יהיו כשירים למחזור הקרוב.

בית"ר ירושלים תעמוד לדין

 רק לפני שבוע נענשה בית"ר ירושלים בעקבות התפרעות אוהדיה ואירחה את הפועל פ"ת ללא קהל בטדי. הבוקר (שני) שוב התבשרה בית"ר כי תאלץ לעמוד לדין משמעתי בהתאחדות בסעיף אישום של קריאות גזעניות של אוהדיה במשחק אתמול מול הפועל ת"א.

ההחלטה להעמיד את בית"ר לדין באה בעקבות דו"ח המשקיף שציין כי חלק מאוהדי בית"ר השמיעו קריאות גזעניות נגד סלים טועמה, שחקנה הערבי של הפועל ת"א ונגד טוטו תמוז, החלוץ שחום העור שעבר להפועל ת"א מבית"ר ירושלים.

בבית"ר עלולים לספוג שוב עונש של משחקי רדיוס ללא קהל. במשחק הקודם ששיחקה בית"ר בטדי ללא קהל היא נחלה הפסד מביש מול הפועל פ"ת 2:0..

תמונה: האתר הרשמי של בית"ר ירושלים

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק