פפ מזכיר לי את המהטמה גנדי

זלאטן איברהימוביץ', שהכריע בכדור עונשין מ-11 מטרים את הדרבי של מילאנו, ממשיך לעקוץ את מאמנו בעונה שעברה בברצלונה: "הוא זכה בשישה תארים בברצלונה, אבל גם אני הייתי עושה זאת כמאמן הקבוצה"

יום שני 15 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

זלאטן איברהימוביץ' חם המזג לא משחרר את פפ גווארדיולה, האחראי לעונה המאכזבת של השבדי בקטאלוניה. בבוקר שלאחר הדרבי אותו ניצח זלאטן בבעיטת פנדל כבר בפתיחה, איברהימוביץ' בחר להתעסק דווקא במאמנו בעונה שעברה בברצלונה ועקץ אותו עם השוואה מוזרה משהו דווקא למנהיג הודו לשעבר, המהטמה גנדי.

כזכור, איברהימוביץ' הצטרף בקיץ האחרון למילאן בהשאלה מברצלונה, אך ספק רב אם החלוץ ישוב בקיץ הבא לספרד לאור היחסים בינו ובין המאמן פפ גווארדיולה, אותו מרבה לכנות החלוץ "פילוסוף".

בראיון לתחנת טלוויזיה שבדית סיפר איברהימוביץ': "גווארדיולה תמיד מנסה להיראות כמו פילוסוף, אפשר לראות את זה על הדרך שבה הוא מדבר או מתלבש. הוא מזכיר לי מעט את המהטמה גנדי כשהוא מכין את הקבוצה למשחק".

זלאטן לא הסתפק בכינויים ועבר לעקיצה קשה הרבה יותר, כאשר פקפק ביכולותיו של פפ כמאמן: "אנשים אומרים שהוא עשה את הבלתי ייאמן וזכה בכל ששת התארים האפשריים עם ברצלונה, אבל אני מאמין שגם אני הייתי עושה את זה אם הייתי המאמן. אתה יכול לשחק שם ללא מאמן - מבחינתי, הם הקבוצה הכי טובה בעולם".

איברהימוביץ' סיכם את הסיבה לדקות המשחק המועטות שקיבל באופן יחסי ואת העזיבה למילאנו: "הכל היה עניין אישי. לא ייתכן שזה מקצועי בעקבות היכולות שלי ואין על כך ויכוח. אתה לא יכול להיות מנהיג של קבוצה, להסתדר מצוין עם 20 שחקנים, אבל עם ה-21 להתנהג אחרת".

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק