טועמה ובאדיר בספק לבנפיקה

תוצאות בדיקות ה-MRI שעברו ואליד באדיר וסלים טועמה בישרו כי השניים ייעדרו לפחות 10 ימים ויחמיצו את סכנין. סיכוי נמוך מאוד שיוכלו לשחק מול בנפיקה. גם דה-סילבה ושכטר לא צפויים ליטול חלק במשחק בשבת

יום שלישי 16 נובמבר 2010
אסף בילגורי
ואליד באדיר וסלים טועמה, שני שחקניה הפצועים של הפועל ת"א צפויים להעדר מהמגרשים בין 10 ימים לשבועיים ויחמיצו  את משחק הליגה הקרוב של הקבוצה מול בני סכנין. כך עולה היום אחרי שד"ר הקבוצה משה לוינקוף קיבל את תוצאות בדיקות ה-MRI שעברו השניים.

בהפועל התעודדו מהעובדה שהשניים לא סובלים מפציעות קשות וקרעים גדולים בשריר, אך מודאגים במיוחד מהעובדה שואליד באדיר ייעדר ככל הנראה גם מהמשחק מול בנפיקה ביום רביעי הבא בליגת האלופות.

שחקן נוסף שבוודאות יחמיץ את משחק הליגה בשבת הוא איתי שכטר, שבימים הקרובים ינסה לשוב ולהתאמן באופן הדרגתי. בקבוצה לא מתכוונים לסכן את שכטר וימשיכו לתת את הקרדיט בחוד ההתקפה לבן שהר וטוטו תמוז, כשהציפייה היא שאיתי שכטר יוכל לפחות לקבל מספר דקות במשחק ליגת האלופות.

בתוך כך, ביבאן פרנסמן נסע אתמול למשחק נבחרת דרום אפריקה לאחר שתחילה הקבוצה סירבה לשחררו. הסירוב נבע מכך שגם דה-סילבה וגם באדיר סובלים מפציעות לאחרונה, אולם פרנסמן הבטיח לשוב בזמן למשחק הליגה בסוף השבוע.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק