חשש בצ'לסי: טרי גמר את העונה

ג'ון טרי, בלמה של צ'לסי ונבחרת אנגליה, סובל מבעיה בעצב ברגלו הימנית וייתכן וייאלץ להיות מושבת מספר חודשים בשל בעיה כרונית ברגל ועומס עצום. תום האדלסטון מטוטנהאם ייעדר מספר חודשים בשל ניתוח בקרסול

יום שלישי 16 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 ג'ון טרי, בלמה של צ'לסי ונבחרת אנגליה עלול להעדר מספר חודשים וייתכן כי אפילו סיים את העונה. הקפטן של צ'לסי, שהחמיץ את משחק הליגה האחרון של הקבוצה מול סנדרלנד, סובל מבעיה של עצב ברגלו הימנית ואמור לטוס לאיטליה לבדיקה אצל רופא מומחה.

טרי, התייחס לפציעה שלו היום ואמר: "אני סובל מכאבים עזים מאוד ברגל הימנית שלי עוד מהעונה שעברה. מאחר וצ'לסי הגיעה עד לגמר הגביע ומיד אחרי זה התחיל המונדיאל בדרום אפריקה, לא התאפשרה לי המנוחה לה הזדקקתי. הכאבים כבר בלתי נסבלים ואני חייב לבדוק את זה".

ללא ג'ון טרי במרכז ההגנה, צ'לסי נראתה אומללה במשחק האחרון שלה מול סנדרלנד והובכה בביתה עם תבוסה של 3:0 כאשר ההגנה נראית חדירה מאוד. זוהי מכה קשה לאנצ'לוטי, שסובל גם מחסרונם של מייקל אסיין ופרנק למפארד הפצועים וגם דידייה דרוגבה, החלוץ המוביל של הקבוצה משחק למרות שחלה במלריה ונראה חלש מאוד.

צ'לסי היא לא הקבוצה הלונדונית היחידה שסובלת מפציעות. גם טוטנהאם סובל ממכת פציעות והיום התבשרה שתום האדלסטון הקשר המצויין שלה זקוק לניתוח בקרסולו וייעדר גם הוא מספר חודשים.

טוטנהאם, כבר איבדה בתחילת העונה את החלוץ המוביל שלה ג'רמיין דפו בשל פציעה וכעת היא נאלצת להסתדר גם ללא קשר נבחרת אנגליה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק