בוזגלו ודמארי בהרכב הנבחרת

באימון המסכם תורגלו המתורגמן וטל בנין, אבל מי שצפויים לפתוח הם גל אלברמן בתור בלם, שפונגין מגן שמאלי ועומר דמארי בחוד. לואיס פרננדז: "לפעמים אני נפגע מהביקורות, אבל אני נרגע מהר"

יום רביעי 17 נובמבר 2010
שלמה חסיד

לאחר הכישלון הנחרץ בשני המשחקים הקודמים של נבחרת ישראל במאמץ להצליח במוקדמות אליפות אירופה, נאלצים הכחולים לבנים לבנות שלד חדש לקראת הקמפיין הבא והערב (רביעי) בשעה 19:35 באצטדיון בלומפילד זו הזדמנות טובה לכך במשחק הידידות מול נבחרת איסלנד. 

במהלך האימון המסכם אתמול באצטדיון ביפו, נערך משחקון פנימי בו שותף גם טל בנין, עוזר המאמן ולשעבר גם קפטן הנבחרת. מי שעוד הצטרף לאימון היה המתורגמן דוד מרטין, שהצטרף לחוליית ההגנה. בכך, על פי מספר שחקנים, נמשכה האווירה המחוייכת וההומוריסטית במהלך אימוני הנבחרת. 

למרות זאת, ההרכב שצפוי לפתוח מול איסלנד יהיה מעט שונה. יובל שפונגין תורגל כמגן שמאלי ונראה כי דווקא הוא ישחק בעמדה הבעייתית בנבחרת עד כה, למרות שכל הקריירה הוא שותף כמגן ימני קלאסי. כך נבחרת ישראל נראית בסוף שנת 2010. גם גל אלברמן צפוי לפתוח כבלם במרכז ההגנה, עמדה שהקשר האחורי רחוק מלהכיר. 

מאור בוזגלו שרק השבוע זכה לזימון מחודש לסגל נבחרת ישראל לאחר היעדרות ארוכה יפתח בקישור, כמו גם ליאור רפאלוב, ביבראס נאתכו וגל אלברמן. בחוד ההתקפה ישחק אליניב ברדה ולצידו עומר דמארי.

הרכב הנבחרת המשוער: דודו אוואט; דני בונדר, רמי גרשון, גל אלברמן, יובל שפונגין; אלמוג כהן, ביבראס נאתכו, מאור בוזגלו, ליאור רפאלוב; אליניב ברדה ועומר דמארי.

למרות שכרטיסים למשחק נמכרו בעשרה שקלים בלבד ומנויי הנבחרת זכו לכרטיסים חינם, ספק רב אם אצטדיון בלומפילד אכן יתמלא. בהתאחדות לכדורגל הגיבו במהרה לאדישות הקהל וחילקו למעלה מ-7,500 כרטיסים למחלקות נוער שונות.

עוד לפני המשחק, אתמול במסיבת העיתונאים הרשמית אמר מאמן הנבחרת, לואיס פרננדז: "עם השחקנים גם מדברים מעבר לכדורגל, גם להם יש בעיות ואני האוזן הקשבת. אני בוחן אותם ומדבר איתם. מהניסיון שלי כשחקן וכמאמן, צריך לתקשר עם השחקנים וזה מה שאני בעיקר אוהב".

פרננדז הוסיף ואמר: "כל מי שזומן לנבחרת הוא שחקן מצויין וכולם תהיה הזדמנות לראות אותם מול איסלנד. מי שלובש את החולצה של הנבחרת חייב להוכיח את עצמו. לפעמים אני נפגע מהמצב או מסיטואציות כאלו ואחרות, אבל אחרי שעתיים אני נרגע דיי מהר". 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק