אולי הפעם? בורגי התפטר מבוקה

ארגנטינה: קלאודיו בורגי, מאמן בוקה ג'יוניורס פנה להנהלת הקבוצה בפעם הרביעית העונה והגיש את התפטרותו מיד אחרי ההפסד בסופר-קלאסיקו לריבר פלייט, 0:1. כעת הוא מחכה להנהלה שתאשר את עזיבתו

יום רביעי 17 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

בואנוס איירס סוערת לאחר הסופר-קלאסיקו שנערך הלילה (בין שלישי לרביעי) באצטדיון המונומנטאל של ריבר פלייט, בו היא אירחה את בוקה ג'וניורס. המשחק הסתיים בתוצאה 0:1 לזכות ריבר פלייט משער של מאידאנה. ריבר נמצאת כיום בסכנת ירידה ממשית ולולא הניצחון אף הייתה במאזן זהה לחימנסיה לה-פלאטה, הקבוצה שנכון לסיום המחזור ה-14 נושרת לליגת המשנה בתום עונת הקלאוסורה.

אבל הסיפור של אחרי המשחק שייך דווקא לבוקה ג'יונירס, אצלה עסקים כרגיל בכל הקשור לעזיבות. קלאודיו בורגי, מאמן הקבוצה ביקש להתפטר מיידית בפעם הרביעית. בשלוש הפעמים הקודמות ההנהלה סירבה לבקשתו, ולאחר שבוקה הפסידה את הדרבי והידרדרה עד למקום ה-15 בטבלה, בתקשורת הארגנטינאית מדווחים שעדיין קיים ספק אם הוא אכן ישוחרר.

בבומבוניירה מסכימים שבורגי חייב לעזוב את המועדון, אלא שהבעיה בהתפטרות הפעם היא ההפסד בדרבי. על-פי הדיווחים, בשכונת לה-בוקה פשוט לא רוצים להעצים את ניצחון היריבה השנואה ולגרום לכך שעזיבת המאמן והזעזוע הגדול נוצר בעקבות ההפסד בסופר-קלאסיקו. מקרה כזה קרה בפעם האחרונה בשנת 2004, אז אימן את בוקה מיגל אנחל ברינדיסי.

למרות כל זאת, שמות של מועמדים למשרת תפקיד הקבוצה כבר רצים כאשר נראה כי המועמד המוביל הוא מאמן באנפילד, חוליו פלקיוני, שאף נכח במשחק הלילה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק